Oud medewerkster 100 jaar Afscheid F.GA.M. Roolaart Afscheid J.GRvan Hilten 25 jaar A. de Voogd Zoeterwoude - "De man die nooit uit de vergadering klapte", zo kenmerkte de heer Schop de heer Roolaart bij zijn afscheids receptie op 10 december 1990. Vele collega's, gepensioneer den, oud-medewerkers van Heineken en leden van de Raad van Bestuur waren naar de Hooiberg gekomen om deze re ceptie bij te wonen. Schop noemde het afscheid van de heer Roolaart uniek. "Er gaan per jaar ongeveer twee mensen bij Heineken met 'echt' pen sioen. Frans Roolaart is er één van. Bovendien is hij langer dan 40 jaar in dienst geweest." Ro- laart begon in 1950 bij Huls kamp. Later werd dit bedrijf overgenomen door Coebergh, dat op zijn beurt weer bij Heineken kwam. Zijn laatste functie vervulde Roolaart bij Heineken als directie-secreta ris. Een baan die hij nog wel langer had willen vervullen. Mesch - In 'De Laethof' in Mesch vond 14 december 1990 de afscheidsreceptie plaats van de heer J.G.R. van Hilten. Hij werd op 15 juli 1954 Inspecteur voor Amstel in Zuid-Limburg. Vanaf die datum is de heer Van Hilten altijd actief geweest in deze regio. De laatste jaren lag daarbij zeer sterk de nadruk op het 'gastheerschap' voor het horecagebied. Een soort PR- funtie die de heer Van Hilten met plezier vervulde. De heer Janssen zei in zijn speech dat met Gerrit van Hilten een mar kant en zeer gewaardeerd me dewerker vertrekt. Een mede werker die een enorme goodwill had bij de afnemers. Zeer velen waren dan ook ge komen om de heer en me vrouw Van Hilten de hand te drukken. Rotterdam - Het komt maar zel den voor dat iemand langer met pensioen is dan dat hij of zij heeft gewerkt. Niettemin is dat wel het geval met mevrouw B. van der Vegt uit Rotterdam. Zij werd 24 december 1990 hon derd jaar en is al weer 45 jaar met pensioen. De oud-mede- werkster van Heineken Rotter dam trad in augustus 1923 in dienst. Zij werkte als admini stratief medewerkster bij de af deling Fustencontrole. Op 1 ja nuari 1949 ging zij met pensioen. Ter gelegenheid van haar honderdste verjaardag overhandigde de heer Kregel mevrouw Van der Vegt namens Heineken een fruitmand. Voogd temg naar Nederland, waar de heer De Voogd zijn nieuwe functie als Bedrijfslei der in Den Bosch aanvaardde. Den Bosch - De heer A. de Voogd, Bedrijfsleider van de Bossche vestiging, vierde 30 no vember 1990 zijn 25-jarig dienst- jubileum. De jubilaris startte zijn carrière bij Heineken in de toenmalige vestiging Rotter dam. In 1970 werd hij uitgezon den naar West-Afrika (Nigeria en Tsjaad). Daarna werkte hij in Frankrijk en Nieuw Zeeland. In 1989 keerde het echtpaar De Tijdens de receptie belichtte de heren Schop en Kloek de loop baan van de heer De Voogd. De leden van de Bossche bedrijfs leiding vertelden op humoristi sche wijze een aantal kenmer kende eigenschappen van de jubilaris. De Heineken Fanfare bracht een muzikale huldiging. Ook de Oeteldonkse club, ver gezeld van Hofkapel De Kik- vorschen gaf acte de presence.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 25