Afscheid J. Lems Gezamenlijk afscheid G.Th.van de Heuvel en F. Wolbrink Afscheid J.L. van Gaal BEZ AFSCHBDSRECSTIE VAN DE HEREN F WOLBRINK EN Q.TH. V.O. HEUVEL WELKOM BU DE HEIN EKEN BROUWERIJ «HERTOGENBOSCH Zoeterwoude - De heer J. Lems, administrateur van de Elektro- werkplaats, nam 7 december 1990 afscheid van Heineken. Het bereiken van de VUT-ge- rechtigde leeftijd betekende voor hem het einde van een 31 jaar durende loopbaan bij Heineken. Tijdens de druk be zochte en uiterst sfeervolle re ceptie schetste de heer De Goe deren het verloop van deze loopbaan. Vervolgens zochten de collega's via het spel Wie ben ik' naar de ware Jaap Lems. Het onderzoekspel leidde tot de conclusie dat de heer Lems een veelzijdig en geliefd per soon is. Deze karakterschets werd nog eens bevestigd door de vele (oud)collega's en relaties die de heer en vrouw Lems de hand schudden. Een waardig af scheid van een waardig collega. Den Bosch - Op 14 december 1990 nam de Bossche brouwe rijgemeenschap afscheid van de heren G.Th. van de Heuvel en F. Wolbrink. Bedrijfsleider De Voogd ontving beide heren en hun echtgenotes. Na het offi ciële gedeelte ging het gezel schap naar de Cambrinuskel- der waar familie, vrienden en collega's al wachtten. De heren Westra en Naus spra ken de heer Wolbrink toe en ga ven een karakterschets van hem. De heer Wolbrink kwam op 20 juli 1970 in dienst bij Heineken als Colonne-opzie ner in de afdeling Verpakken. In 1973 werd hij daar groepsleider. Hij staat in die afdeling bekend als een man met gevoel voor humor. Wolbrink is ook een be hulpzaam man. Een man van 'niet zeuren, maar doen'. Als klarinettist blies Wolbrink jarenlang zijn partij mee in de Heineken Fanfare. Namens de afdeling kreeg de heer Wol brink als dank en waardering voor zijn collegialiteit en inzet een thuistap en een envelop met inhoud overhandigd. De heer Van de Heuvel begon op 6 mei 1957 zijn loopbaan als machinist, waarna hij in 1975 groepsleider Energiedienst werd. Inmiddels is Frits van de Heuvel niet alleen een begrip in de Bossche brouwerij, maar ook daarbuiten. Op zijn eigen persoonlijke wijze verklaarde hij aan binnen- en buitenlandse bezoekers de technieken bin nen de Energiedienst. Zijn menselijkheid en sociale be trokkenheid uitten zich door zijn inzet voor het personeels- fonds, zijn activiteiten in de Ondernemingsraad en de tijd die hij nam om met mensen te praten. De heren De Klerck, Eggly en Van den Broek voer den tijdens de receptie het woord. Ook werd op humoris tische wijze een beeld geschetst van de Energiedienst in de toe komst. monteur in Oost-Brabant en Noord-Limburg. De laatste ja ren werkte hij voor de Horeca Tap Service. In de ruim 25 dienstjaren is Jan van Gaal een bekend en gewaardeerd gezicht geworden voor de Heineken-af- nemers in de regio. Dat bleek ook wel uit de toespraak van de heer De Roode. Namens de col lega's kreeg Van Gaal een boor machine overhandigd. Zoeterwoude - In Helmond vond 30 november 1990 de af scheidsreceptie plaats van de heer J.L. van Gaal. De heer Van Gaal trad in 1965 in dienst als monteur van de toenmalige Amstel-vestiging. in Helmond. Kort daarna werd hij service-

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 24