Personeelsfeest Amsterdam 300 miljoen liter fris Bunnik - Vrumona brak op nieuw een record. Donderdag 20 december werd de 300 mil joenste liter frisdrank de poort uitgereden. Vorig jaar behaalde Vrumona een record-aantal van 240 miljoen liter frisdrank. "Om zo'n produktiestijging mogelijk te maken waren extra inspanningen van de medewer kers nodig. Er is het afgelopen jaar dan ook veel overgewerkt. De verwachting is dat het aan tal liters volgend jaar weer ruimschoots groter wordt. In februari wordt bottellijn 6 van een normale flessenlijn naar een Pet-retourflessenlijn omge bouwd. In november volgend jaar komt er een nieuwe bottel- lijn voor Pet-retour flessen bij", vertelt Godfried Meijer, pro- duktiemanager bij Vrumona. Alle medewerkers van Vrumona kregen ter gelegenheid van het behaalde resultaat een '300 miljoenste liter pakket' aange boden. Dit pakket bestond uit een Pepsi-sporttas met enkele reclame-artikelen van Vrumo na, lekkernijen voor de kerst en een fles wijn. Amsterdam - Medewerkers van de vestigingen A/Mau, A/Wet, A/Lem en A/Hel en het horeca- gebied Amsterdam/Utrecht vierden hun personeelsfeest op 8 december in Artis. Direct bij binnenkomst werden de gasten verwelkomd door de eerste ar tiest. Een orgelman zorgde met behulp van allerlei kleine in strumenten voor een muzikaal onthaal. De avond werd verder gekenmerkt door een groot sca la van artiesten. In de Konings zaal verzorgden onder meer Piet Veerman en de groep 'Chess' een grandioos op treden. Tussendoor speelde het orkest Casino. In de Flamingo Serre waren de dansgroep Ma- racangalha en Lobo met de Pearls te zien. Verder was er een Super groovy disco-show, een goochelaar en een optreden van John Paay en enkele solis ten. "In totaal zijn er 600 tot 650 bezoekers geweest. We hebben veel positieve reacties ontvangen. Ook de locatie Ar tis viel goed in de smaak", aldus Henny Mijnsbergen, werkzaam bij de Reclame Service Dienst en betrokken bij de organisatie. Sfeerbeelden van het personeelsfeest

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 21