Horecava 1991 goed bezocht Bierlokaal Het was de tweede week van januari weer een drukte van belang op de Horecava, de grootste vakbeurs voor de Horeca. Vooral de Heineken- stand trok veel belangstelling. Evenals de Amstel Karaoke Show, dit keer voor het eerst op de Horecava. Carnaval De Heineken-stand (1800 m2) heeft een aantal bars met terrassen, waar Heineken, Amstel, Buckler en 1870 van Amstel worden geschonken. In het bierlokaal kan de liefhebber de Belgische bieren Affligem Donker, De Koninck, Duvel en Affligem Tripel proeven. Bols Benelux heeft een eigen stand in de Randstadhal, pal tegen over die van Heineken. Ook Brand is met een eigen stand op de Horecava vertegenwoordigd. Iets verderop is de Heineken Shop. In deze winkel, waar reclame-artikelen van Heineken, Amstel en Buckler worden verkocht, staat William de Jong van het Ontvangstgebouw in Zoeterwoude. Enkele heren kopen er net Heineken-sokken. "Voor carna val", zegt één van hen en bestelt er meteen zes paar tegelijk. Ook hier is het erg druk geweest. "Bretels en sok ken. Daar komen de meesten voor", geeft William als commentaar. Het is voor hem de eerste keer dat hij op de Horecava in de Heineken Shop staat. Vorig jaar stond hij achter de tap. In to taal zijn er bij toerbeurten dagelijks 225 medewerkers van Heineken op de Horecava aanwezig. 170 medewer kers voor het commerciële traject en 55 voor de bediening in de diverse stands. "Het is hier heel druk geweest", vertelt vertegenwoordiger Wil Smid van Vru- mona in de Vrumona-stand. "Door de Pepsi Show is er veel aanloop." Over het algemeen is hij erg tevreden. "Er zijn al veel orders binnen. Dat is toch leuk. Daarnaast wordt er heel veel in De opbouw van de stand in de week vóói de Horecava formatie gevraagd over de produkten en de apparatuur op de stand. Ook is de staatssecretaris van Economische Zaken, mevrouw Van Rooy, nog langs geweest toen ze 7 januari de Horecava bezocht." Bij de Belgische bieren staat vertegen woordiger Paul van der Aart. Hij is druk in gesprek met een aantal klan ten. "De meeste mensen komen hier om eens een Belgisch bier te proeven", vertelt hij. "Maar ik heb ook al een aantal geïnteresseerde klanten ge had." Over de beurs is hij erg te spre ken. "Het is druk, het is gezellig en we hebben goed contact met onze klan ten. Wat wil je nog meer?" Staatssecretaris mevrouw Van Rooy in de Vmmona-stand. Links van haar de heren Colly, Verkoopleider Vmmona en Hosang, hoofd Horecagebied De Heineken-stand was als vanouds dmk bezocht

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 20