25e Amstel Gold Race Het was alweer de 25e keer dat de Amstel Gold Race werd ver reden. Een echte mijlpaal voor de belangrijkste internationale wielerklassieker van Neder land. In het kader van het zilve ren jubileum was een speciale consumentenactie ingezet. De winnaars mochten met de Amstel Express naar de Amstel Gold Race toe en het wieler spektakel de gehele dag bijwo nen. Een dag later kregen wieleramateurs de gelegenheid hetzelfde parcours te rijden. Wegens daverend succes zal de tourtocht ook volgend jaar weer worden georganiseerd. Omdat de finish in Meerssen onvoldoende mogelijkheden heeft om de steeds groter wordende wedstrijd onderdak te bieden, zal vanaf 1991 Maas tricht de finishplaats zijn. Brouwerij De Ridder Flesjes Ridder bier kregen het afgelopen jaar nieuwe etiket ten. Ze zijn aangepast aan het bier zelf, dat qua smaak en ka rakter tot de bijzondere bieren behoort. Belangrijkste gebeur tenis van dit jaar is de introduc tie van het nieuwe witbier, Wieckse Witte. Op pagina 8 van dit nummer van Vers van 't Vat kunt alles lezen over deze nieu we aanwinst in het assorti ment. Uitbreiding bij Brand Drie nieuwe gistlagertanks met een inhoud van 350.000 liter per stuk arriveerden 26 no vember bij de Koninklijke Brand Bierbrouwerij. Hoogwer kers stonden klaar om de reu- zentanks op hun plaats te hij sen. De tanks wegen 20 ton, zijn 18 meter lang en hebben een doorsnede van 5,5 meter. Door deze uitbreiding wordt de gist- en lagercapaciteit van de Brand Bierbrouwerij vergroot met 20 procent. De gestaag groeiende binnenlandse afzet en toename van de exportacti viteiten maakte de uitbreiding noodzakelijk. Opening Cambrinus In het begin van het jaar, 22 ja nuari om precies te zijn, werd in Rijssen drankenhandel Cam brinus en het rayonkantoor voor het horecagebied Gelder land/Overijssel officieel ge opend. Drankenhandel Dinkel en Regge uit Almelo en dran kenhandel De Vries-Lemmo uit Twello zijn samengegaan in drankenhandel Cambrinus. In het nieuwe gebouw is ook het rayonkantoor van het horeca gebied Gelderland/Overijssel gevestigd. Het samengaan van de twee kleinere drankenhan dels maakt een betere service verlening aan de klanten in de regio mogelijk.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 5