1990 gefocust Het decembernummer is bij uitstek geschikt om eens terug te kijken in het afgelopen jaar. Op deze pagina's een selectie van verschillende gebeurtenissen in 1990 in en rondom de Heineken organisatie. Kijkt en leest u mee? Vrumona in de prijzen PepsiCo International heeft Vrumona uitgeroepen tot 'Gol den bottler of the year 1989'. Vrumona kreeg deze onder scheiding omdat zij van alle Pepsi bottelaars ter wereld de beste resultaten heeft geboekt. Het was de eerste keer dat Vru mona de 'golden award' in ont vangst mocht nemen. Begin ok tober viel Vrumona opnieuw in de prijzen. De Pet-retourfles werd bekroond met de Wheel of retail'. Deze prijs van het vak blad Misset's Distrifood is be stemd voor vernieuwingen in het supermarkt-assortiment. Volgens de jury was de Pet-re tourfles een van de beste intro ducties van het afgelopen jaar. Amstel nieuws In juni werd het uiterlijk van de Amstel etiketten, blikjes en kroonkurken veranderd. De vernieuwing had als doel Am stel nog duidelijker te presen teren in het schap. Een aantal maanden later (in november) was de nieuwe Amstel-cam- pagne gereed met de slogan "Een man, een man, een bier, een bier. Amstel". In de ver schillende reclame-uitingen wordt Amstel neergezet als een stevig, Hollands bier in een sfeer van vriendschap en kame raadschap. Stormschade De hevige februaristorm, die de 25e over ons land raasde, heeft ook bij de Heineken brouwerij en en Vrumona behoorlijk huisgehouden. De afdeling Ver zekeringen van Heineken Ne derlands Beheer kreeg vele meldingen van stormschade binnen. Bij de brouwerij in Den Bosch ging de opblaasbare luchthal als een ballon de lucht in. In Zoeterwoude gingen tweehonderd pallets met buik- glas omver en belandden vele kratjes in de sloot. Bij Vrumona hepen de daken beschadigin gen op en waaide een porto- cabin omver. Over Heineken Nederlands Beheer in zijn tota liteit gesproken hep de schade op tot een miljoen gulden. Heineken is overigens wel ver zekerd voor deze vorm van schade. Nog voor de zomer van 1991 zal Vrumona de opslagruimte en de siroophal uitbreiden. En voor het einde van 1991 staat een nieuwe afvullijn voor l'/2 li ter flessen op de planning.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 4