Afscheid A. Kuijt Afscheid W.C. Mantel Afscheid A.van der Walle Zoeterwoude - De heer A. Kuijt nam 28 november afscheid van Heineken. De heer Kuijt is in 1978 in dienst gekomen bij Heineken Technisch Beheer als Senior Specialist Electrotech- niek. Vergezeld van zijn drie zonen en dochter werd hij ont vangen door de heren Schel- tema, Tops, Bolderman en Mensing. De heer De Niet be lichtte de Heineken-tijd van de heer Kuijt. Opmerkelijk is dat de heer Kuijt op 65-jarige leef tijd nog zal gaan werken als opleidingsfunctionaris buiten Heineken. Zijn collega's van de afdeling Automatiseringstech nologie van de dienst Specialis ten Constructiebureau zon gen een leuk afscheidslied. Een gezellige en goed bezochte re ceptie volgde in de Zoeter- woudse Hooiberg. Amsterdam -In een volle Kui perij werd 29 november af scheid genomen van de heer W.C. Mantel, automonteur in de garage in Amsterdam. Me vrouw de Leeuw schetste Wim Mantel als een vrolijke, immer fluitende en altijd zeer hulp vaardige medewerker. De gun stige indruk die 'baas Eibers' van hem had na zijn sollicitatie in 1953, is door Wim Mantel in bijna 38 jaar meer dan waar ge maakt. Vervolgens ging de heer De Vries in op de onverbrekelij ke band tussen Wim Mantel en zijn collega Henk Alles. Zonder dat ze het van elkaar wisten wilden beide heren iets tot el kaar zeggen tijdens de receptie. Dit gebeurde dan ook en werd afgesloten met een warme om helzing. Namens de directie be dankte de heer Sarphati Wim Mantel voor zijn goede dien sten. Collega's en oud-collega's zongen vervolgens een speciaal gecomponeerd lied en het alou de garagelied. Twee naaste ver wanten van familie Mantel zongen tot slot nog een prach tig lied. Velen maakten van de gelegenheid gebruik de heer en mevrouw Mantel persoonlijk de hand te schudden. Staphorst - In Hotel Waanders in Staphorst nam op 20 novem ber de heer A. van der Walle af scheid van Heineken. De heer Van der Walle trad 38 jaar gele den in dienst bij Drankenhan del Molenaar in Meppel. In 1984 werd hij medewerker ma- gazijnbeheer van de Centrale Technische Dienst in Grouw en volgens bij de vestigingen in Apeldoorn en Zwolle. Zijn col lega's hebben Bram leren ken nen als een man bij wie alles mogelijk was. Mede door zijn humor en kalmte was hij een rots in de branding. Na de toe spraak van de heer Pastunink en de overhandiging van vele cadeaus, was het tijd voor een zeer gezellige receptie.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 29