Afscheid A.J. Verrijzer Afscheid F.C.J. Kuypers Afscheid P.E. Röhrig Verrijzer, ook onder moeilijke omstandigheden, met zijn aan stekelijke gevoel van humor de stemming in de ploeg wist te houden. Ook de heer A.A. Ver donk, kleinzoon van een van de oprichters van de Drankenhan del, richtte het woord tot de heer Verrijzer. Dat hij een be grip voor het Zeeuwse was ge worden, werd onderstreept door de vele horecarelaties die persoonlijk afscheid kwamen nemen van de heer Verrijzer. Amsterdam - De heer A.J. Ver rijzer nam 2 november afscheid van Concerndrankenhandel De Vlieger-Verdonk B .V. in Mid delburg. Na ruim 43 jaar in ver schillende magazijn- en expedi tiefuncties gewerkt te hebben, maakt de heer Verrijzer nu ge bruik van de 57V2-jarigenrege- ling. De heer Verduijngaf in zijn toespraak blijk van waardering voor de manier waarop de heer Den Bosch - De heer F.C.J. Kuy pers nam 9 november afscheid van Heineken. Na een dienst verband van 22 jaar maakt hij nu gebruik van de overbrug gingsregeling. De heer Veen memoreerde de loopbaan van de heer Kuypers, die begon in 1968 bij de afdeling Intern Transport in de functie van ma gazijnbeheerder. In 1970 ver trok hij naar het Gewestelijk Verkoopkantoor als beheerder reclamemagazij n/p o stkamer. In 1976 kreeg hij een functie op de postkamer/repro-afdeling van het nieuwe kantoorge bouw in Den Bosch. De heer Kuypers heeft zich altijd een vakbekwaam medewerker met een grote mate van servicebe reidheid getoond. Na de over handiging van de cadeaus en het dankwoord van de heer Kuypers volgde een gezellige en goed bezochte receptie. lega's kreeg hij een wielren- broek en een envelop met 'in houd' voor de aanschaf van een sportfiets. Na een dankwoord van de heer Röhrig, volgde een druk bezochte receptie. Twee maanden eerder had de heer Röhrig reeds afscheid ge nomen van directie, staf en personeel van de Antilliaanse brouwerij in Willemstad Cura sao, waar hij Brewery Manager was. Zoeterwoude - De heer RE. Röhrig nam 16 november offi cieel afscheid van Heineken in de Zoeterwoudse Hooiberg. De heer P.A.M. Heemskerk be lichtte de internationale loop baan van de heer Röhrig, waar bij zijn persoonlijke benadering en optimisme en de flexibiliteit en inzet van het gezin Röhrig werden geprezen. Van zijn col-

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 28