Bahama's Onze dienst verlieten Amsterdam Horecagebieden Rotterdam Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden In Memoriam HA. Kivit 23 De heer C.H.J. van der Kroon keerde op 4 november terug uit Nassau waar hij was gedetacheerd als Logistic Manager bij Burns House Ltd. De heer J. de Ridder keerde op 4 november terug uit Nassau waar hij als Auditor was gedetacheerd bij Bruns House Ltd. (na een dienstverband van drie jaar of meer) M.J.I. Sprenger (concern EFI) A.E. Veerman (verkoop, Leidschendam) J.RG. Voormeer (expeditie, Alkmaar) S. Hofstede (ETA) R. Koornneef (operating) A.H. Poldermans (operating) W. Caldenhove (functieclassificatie) Mw. A.P.M. v.d. Vreede-Esman (sensorische analyse) I.H.M. Cooijmans (bedrijfsbureau) PW. Dreef (magazijn en intern transport) Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de cadeaus, bloemen en telegrammen die ik heb gekregen op mijn afscheidsreceptie. Deze belangstelling zal ons nog lang in herinnering blijven. Nogmaals bedankt. R. Korporaal Bij deze wil ik ook namens mijn vrouw iedereen bedanken die mijn zo'n fijne middag hebben bezorgd. Maar vooral intern transport en de mensen van het ontvangstcomité wil ik bij deze ook bedanken. Jan en Leen Harmse Graag wil ik langs deze weg iedereen bedanken die op mijn afscheid op 31 oktober aanwezig was. Het was geweldig. Bedankt voor de vele cadeaubonnen en niet te vergeten de vele bloemstukjes die ik van jullie mocht ontvangen. Nogmaals hartelijk bedankt. Frieda Cobelens Wij vonden het een gezellige rëunie, zoals die ontstond tijdens mijn afscheidsreceptie na 33 jaar Heineken Den Bosch. Nogmaals onze welgemeende dank voor jullie vriendelijke woorden, goede wensen en koorzang onder Griekse begeleiding. Het gevulde foto-album, zoals een harde schijf, de herinnering en het geheugen. Sjaar en May Selen Mijn afscheid op 10 oktober, na precies 45 jaar in dienst te zijn geweest bij Heineken, is voor mij, mijn vrouw en de kinderen een geweldige gebeurtenis geweest. Ik zag er wel tegen op om afscheid van u allen te moeten nemen. De hartelijke woorden van de heren Kloek, De Goederen en Hunck, zullen nog lang in mijn geheugen blijven. Ook de grote opkomst, de vele bloemen en mooie cadeaus waren geweldig. Ik wens Heineken en al mijn vrienden nog vele goede jaren toe. Tot ziens. fan Spel Hiermee wil ik u ook namens mijn vrouw hartelijk dankzeggen voor het prachtige bloemstuk alsmede het drankenpakket dat wij ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksfeest van u mochten ontvangen. Tevens wil ik hierbij mevrouw Van Kooten bedanken voor al haar bemoeienissen in deze. A.f.B. Paulis Op 7 november is overleden de heer J. Siep (71). De heer Siep kwam op 12 november 1958 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij in Amsterdam. Op 1 juni 1982 maakte hij gebruik van de VUT-regeling. Op 11 november is overleden de heer J J. Heijns (65). De heer Heijns kwam op 29 maart 1971 in dienst van Heineken in Den Bosch. Op 1 april 1986 maakte de heer Heijns gebruik van de VUT-regeling. Op 21 november is overleden de heer T. Tijsseling (98). Op 21 mei 1929 trad de heer Tijsseling in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 17 juni 1957 is hij met pensioen gegaan. Op 25 november is overleden de heer J. Halenboer (74). De heer Halenboer kwam op 25 oktober 1961 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 juni 1976 werd hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 4 november overleed de heer H.A. Kivit, verpakkingscontroleur van de afdeling Verpakken in Den Bosch. Twee maanden voor zijn overlijden was er nog hoop dat Hub Kivit er weer bovenop zou komen, doch zijn ziekte was ongeneeslijk en het bericht van zijn heengaan kwam des te harder aan. Wij verliezen in Hub Kivit een zeer gewaardeerd collega die altijd bereid was het uiterste te geven en zich altijd dienstbaar opstelde in de omgeving waar hij werkte en leefde. Wij wensen zijn echtgenote en familieleden veel sterkte toe dit verlies te kunnen dragen.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23