Huwelijken Amsterdam Den Bosch Bunnik Horecagebieden Zoeterwoude Amsterdam Den Bosch Horecagebieden Maastricht Zoeterwoude Geslaagd Amsterdam Den Bosch Rotterdam Zoeterwoude Buitenland Papoea Nieuw Guinea Singapore Kameroen Rwanda 22 Mw. I. Luurssen (planning en control export) met J.W.J. Tulen S. Yontuz (verpakken) met mw. H. Bagiryuzu P.P.M. Hogervorst (verpakken) met mw. A.A.M. van Zon H.Th. Wilms (expeditie, Horst) met mw. H.T.M. Wismans J. Krotje (proces research gist) met mw. T.T. Tijsma R. v.d. Meijden (garage) met mw. R.C.M. Hoppenbrouwer Vincent D.M., z.v. R.W. van Bergen (distributie en logistiek) Erik, z.v. A. Kik (intern transport) Betty A., d.v. F.J. v.d. Meulen (expeditie, Grouw) Yoriclc, z.v. F. Niezink (expeditie, Rijssen) Rico, z.v. J.C. van Tintelen (physieke distributie) Wilco J. z.v. WJ.M. Hoogeveen (personeelsdienst) Tine, d.v. H.J. te Winkel (personeelsdienst) Jens I., z.v. E.J. Greven (proces biochemie HTB) Merel, d.v. J. Krotje (proces research HTB) Gokmen, z.v. M. Kardal (bottelarij) Peter V., z.v. A.S. Schuller (brouwen Tom, z.v. mw. C.G. Zondag- Thomasse (verpakken) Voor P.R.-Vaardigheden: R.K.J. de Bruin (concern EFI) Voor de B6-Brouwcursus: C.W.P.A. van Ruremonde (gistkelder), J.A.W. Arts (gistkelder) Voor Elektrische Basisbegrippen A: T.J.M. Verboort, T.F. van Schijndel (beiden technische dienst) Voor Kathodische Bescherming: M.J.A.M. Kwaks, C.H.L. van Griensven, G.J.M. Konincks, B.R. de Klerck, H. Bohmermann, A.M. de Kruijf, D.J. Buwalda, A.G.J. van Hooft, J. Neyman, E.M.L. Folkers, A. van Gelder, P. Slegtenhorst, W.L. Schoep, P.A.J. Verhagen, J.G. Kraan, S.A. Kasman (allen technische dienst) Voor NIMA-A: mw. A. van Giessen- Duinkerlcen (export duty free) Voor HS2-Systeemonderzoek: mw. E.C.M. Löb-Ozephius (ETA) Voor de B6-Brouwcursus: J. Hasan Burney (water en milieu HTB), J. van Eijlc (brouwen), P.J.M. Bruijn (water en milieu HTB), mw. S.M.H. van Hamond (centrale training en vorming), P.F.W. Smith (verpakken), D. de Wit (proces research gist), J.F. v.d. Klaauw (centrale training en vorming) Voor Elektrische Basisbegrippen B: C.J. v.d. Kaaij (energie), C.D. Wilbrink (onderhoud verpakken en MIT) Voor Assistent Inkoper: W.T. van Groen (centrale inkoop) Voor NIMA-B: S.M. Zwanenburg (thuisverbruik) Op 16 november zijn de heer en mevrouw H.J. Rutgers vertrokken naar Port Moresby. De heer Rutgers zal bij Papua New Guinea Breweries Ltd. de functie van Executive Engineer overnemen van de heer H. Rodenburg. Na overdracht aan de heer J.G. de Kempenaer is op 5 november de heer J.M. Blijham, voorheen Technological Controller bij Asia Pacific Breweries (S) Pte. Ltd., samen met zijn gezin teruggekeerd naar Nederland. De heer R.H. Siwalette is op 6 oktober met zijn gezin naar Douala vertrokken. Hij zal daar werkzaam zijn in de functie van Coordinateur Service Technique bij International Brasserie S.A.. Op 8 september is de heer P.M.J. Dorrestijn teruggekeerd. De heer Dorrestijn heeft onze onderneming verlaten en heeft elders een functie aanvaard. De heer G. Oost en zijn vrouw zijn op 18 november vertrokken naar Douala waar hij werkzaam zal zijn als Chef de Production. Op 18 november is de heer Q.A.C. van Loon samen met zijn vrouw vertrokken naar Gisenyi. De heer Van Loon zal daar werkzaam zijn in de functie van Coordinateur Service Entretien Général bij Bralirwa S.A.R.L.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22