Verkooptwee- daagse in teken van motivatie afdeling Thuisverbruik waren dit jaar bijeen op 15 en 16 november in het Limburgse Vlodrop. Op het programma stonden informatieve presentaties van diverse sprekers. Medewerkers uitgedost in het orginele Amstel-shirt 20 Medewerkers van de Uiteraard moest de nieuwe aan winst worden geproefd. Er klon ken positieve geluiden in de zaal. Amstel show Na de lunch verzorgde het Am- stel marketingteam een leuk af wisselend programma. Nicole de Steenhuijsen Piters opende met een presentatie over het Amstel marketingbeleid voor de jaren '90. Paul Nitschmann gaf een uitgebreide toebchting op de nieuwe reclamecampag ne voor Amstel bier. Paul Broer- sen vertelde tenslotte een enthousiast verhaal over de Amstel Karaoke show, het nieu we fenomeen voor de horeca. Barry Hughes Na de theepauze was het woord aan een in de voetbalwe reld zeer bekend persoon, Barry Hughes. Ook in zijn verhaal stond het motiveren van medewerkers troef. Hij ging vooral in op de link tussen het bedrijfsleven en de voetbalsport. Een motive rend verhaal, doorspekt met leuke, aansprekende anekdotes uit zijn trainerstijd. In de avonduren werd de Amstel Karaoke show gepre senteerd. Een groot aantal me dewerkers van de afdeling Thuisverbruik greep de kans aan om een keer in de voetspo ren van hun eigen idool te treden. Vrijdag 16 november bracht de groep nog een bezoek aan de Koninklijke Brand Bier brouwerij in Wijlre. Barry Hughes'had de lachers op zijn hand Michiel Egeler, hoofd afdeling Thuisverbruik, schetste de ont wikkelingen in de biermarkt en gaf tevens een vooruitblik op de aanpak van 1991. Een van de belangrijkste ontwikkelingen voor het komend jaar is de ver betering van de marge voor de handel. Er werd uitvoerig inge gaan op de margeproblematiek, waar de medewerkers dagelijks mee te maken hebben. "Door de betere marges zal de samen werking met de handel worden verbeterd. Het is belangrijk dat de handel achter onze produk- ten blijft staan. We moeten sa men weer groei realiseren", al dus Michiel Egeler. Na deze motiverende woorden gaf Michiel Egeler de micro foon over aan Mare Bolland, Product manager Heineken Thuisverbmik. Hij zette de koers van de merken Heineken en Buckler in grote lijnen uit een. Vervolgens werd 'Wieckse Witte' onthuld. Twee grote vlaaien maakten duidelijk dat het witbier van Limburgse komaf is. 'Wieckse Witte' wordt namelijk gebrouwen bij brou werij De Ridder in Maastricht. Michiel Egeler

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 20