40-jarig bestaan reisvereniging Vers van 't Vat Klantenservice voor personeel Gert Jan Vuyk liep marathon New York 14 Rotterdam - De reisvereniging Vers van 't Vat vierde 1 septem ber haar veertigjarig bestaan met een gezellige feestavond in de Rotterdamse Raadskelder. Het 'Trio van Klaas van Dorp' zorgde voor de muzikale onder steuning. Deze gezellige band zorgde er al snel voor dat alle aanwezigen op de dansvloer verschenen. De heer C.W. Zwaan, voorzitter van de ver eniging, vertelde over het ont staan van de jubilerende reis vereniging. Ter afsluiting van de avond overhandigde de feestcommissie een Delfts blauw wandbord met inscriptie aan alle bestuursleden. Zoeterwoude - Het komt her haaldelijk voor dat personeels leden in de privé-sfeer, bijvoor beeld op de sportclub of in het stamcafé, vragen krijgen over commerciële zaken waar ze zelf niet direct antwoord op we ten. Die vragen kunnen bij voorbeeld gaan over het niet vaak genoeg zien van de hore- ca-vertegenwoordiger, over een tekort aan glazen, of over welk ander commercieel probleem dan ook. Voor al die vragen is de afdeling Klantenservice van Pu blic Relations Nederland het aanspreekpunt. Zodra uw vraag of opmerking bij Klantenser vice binnen is, zal deze worden kortgesloten met de verant woordelijke afdeling. Deze zoekt op haar beurt contact met de oorspronkelijke vragen steller. Vanzelfsprekend zullen wij u van het resultaat op de hoogte brengen. Het is dus zaak dat u steeds duidelijk naam en telefoonnummer van de vra gensteller of het betrokken be drijf doorgeeft aan de afdeling Klantenservice. Klantenservice is telefonisch te bereiken via het nummer 071-456456. Het adres van Klantenservice is postbus 530, 2380 BD in Zoe terwoude. Amsterdam - "Het was erg heet, een zware tocht, maar tevens een heel bijzondere", vertelt Gert Jan Vuyk, Marketing Ma nager Europe in Amsterdam, over de marathon van New York. Hij was één van de acht honderd Nederlanders die 4 november aan de marathon meedeed. In totaal liepen 25.000 mensen van wel tachtig verschillende nationaliteiten in de marathon mee. Gert fan: "Het was gewoon fantastisch. Gesterkt door een spaghetti maaltijd bij Rob Stevens van ons Heineken USA kantoor ging ik om ongeveer 11 uur van start. Overal langs de route stonden massa's enthousiaste mensen die je naar de finish schreeuwden. Wat dat betreft is deze marathon heel anders dan die van Rotterdam en Amster dam. Daar loop je soms hele stukken zonder publiek." Dat aanvuren was wel nodig, omdat het parcours bijzonder zwaar was. Gert Jan: "Zeker door de hitte van 25°C en het hoogte verschil in het traject. De mara thon loopt namelijk dwars door de vijf deelgemeenten van New York en passeert daarbij vijf hoge bruggen." Gert Jan hep volgens eigen zeg gen een slechte tijd. "3.57 uur. Ik kwam ruim anderhalf uur na de winnaar van de marathon binnen." Niettemin heeft hij to taal geen spijt van zijn sportieve avontuur. Binnenkort gaat Gert-Jan Vuyk weer trainen voor de Rotterdamse marathon in 1991. Gert lan Vuyk tijdens de marathon van New York

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 14