Personeelsfeesten Heineken en Vrumona Arnhem Alkmaar Vrumona De medewerkers van Horecagebied Gelderland/Overijssel hadden een echt 'doe-feest' op 23 november in partycentrum Edda Huzid in Voort huizen. Typisch oud-Veluwse spelen werden gespeeld, zoals onder meer kussengevechten op een balk, sjoelen met een levensgrote sjoelbak, 'koe- melken' en boogschieten. "Ook was de Amstel Karaoki Show aanwezig. Dit bleek enorm aan te slaan. Tussen door werd volop gedanst. In de loop van de avond werd een Neerlands dis buffet geserveerd. Na afloop waren ve le enthousiaste reacties te horen over het 'doe-feest'", aldus Nan Riemslag, secretaresse Verkoop Binnendienst en betrokken bij de organisatie van het feest. De medewerkers van Horecagebied Noord-Holland hadden hun perso neelsfeest op 17 november in 'De Posthoorn' in Waarland. Op het pro gramma stonden oud-Hollandse spe len, afgewisseld met muzikale inter mezzo's van het Amstel Combo. "Het was bijzonder gezellig. We hebben tra ditionele spelen gespeeld zoals ganze- borden, Mens erger je niet, ballen gooien, hamertje tik en stok- vangen. Verder was er een zeer goed verzorgd buffet. Kortom een leuk en gezellig feest", aldus Ria Rubers, medewerkster Heineken Alkmaar. Vrumona-medewerkers vierden 17 no vember feest in 'De Houtrust' te Hooglanderveen. Gerard Joling bracht de stemming er aan het begin van de avond al goed in. Dat de Soundmix Show een leuke opstap is voor aan komend talent, bewees ook het be kende duo Chess en 'Soudmix artiest' John Denver Adams. Vrumona mede werkster Yvonne Edelman bracht sa men met haar dansgroep een werve lende Spaanse dansshow ten tonele. Tussen de verschillende optredens door werd de muziek verzorgd door 'The Millionaires'. "Een leuk, gezellig feest, veel artiesten met als uitsmijter het optreden van Arie Ribbens. Ik kan wel zeggen dat het een zeer geslaagd feest was", aldus Vrumona-medewer- ker Eric van Steekelenburg.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 13