Prins Amadeiro XXIII steekt carnavalsbier Nieuwe BIS-code apparatuur Colonne 5 Jaarconcert Heineken Fanfare op professionele wijze het nog jonge pilsener bier, dat voor de carnaval bestemd is. Den Bosch - Z.K.H. Prins Ama deiro, vergezeld door diverse hoogwaardigheidsbekleders en het Boeren Parlement, bracht maandag 19 november een werkbezoek aan de Oeteldonk- se hofbrouwerij. Daar stak hij De prins steekt het bier, geassisteerd door brouwer Louis Brancart uit Den Bosch Elke pallet komt langs de blinkeretiketmachine André Schlaepfer achter de personal computer Zoeterwoude - Colonne 5, de exportlijn in Zoeterwoude, heeft nieuwe apparatuur ge kregen voor het opplakken van de sticker-etiketten. Op deze etiketten staat de zogenaamde BIS-code, de Bedrijfs Informatie Systeem-code, die per land en per produkt verschilt. Het op plakken van deze stickers ge beurt nu automatisch via een personal computer. André Schlaepfer, instructeur Bedieningsman Colonne 5, over deze apparatuur: "Vroeger moest de BIS-code met de hand worden aangebracht. Een be dieningsman kreeg dan van ons door welke etiketten, kurken en dozen er die dag gedraaid zouden worden. Aan de hand daarvan maakte hij de stickers klaar. Nu gaat dat via de pc. Op de lijn krijgt het gestapelde pro dukt een blinkeretiket op een bepaalde hoogte. Met behulp van dit etiket geeft de pc aan de stickerapparatuur door welke informatie op het produkt moet komen." te genieten. Behalve de Fanfare verleende dit keer ook de Ko ninklijke Harmonie Concordia uit Hilvarenbeek haar mede werking aan het concert. Den Bosch - Een traditie vraagt om herhaling. Dat geldt zeker voor het jaarconcert van de Heineken Fanfare, dat zaterdag 17 november voor de 25e keer plaatsvond. Een traditie die nog steeds geliefd is, gezien het gro te aantal bezoekers dat naar het Heineken Ontspannings Cen trum kwam om van de muziek De Heineken Fanfare in concert onder leiding van dirigent Harry van Veldhoven

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 11