Eerste ledenvergadering WGH Eigenaardig transport Enthousiaste squashers gezocht Leidschendam - De Vereniging van Gepensioneerden bij Hei- neken (WGH) houdt maandag 3 december haar eerste algeme ne ledenvergadering. Deze vindt plaats in het Beatrixge- bouw van de Jaarbeurs in Utrecht. Aanvang 14.30 uur. In middels is er ook een oprich tingsbestuur. Die bestaat uit mevrouw J.M. Kleijngeld en de heren E.H. van Leeuwen (voor zitter), H.C. Bolk, A. Ferdinan- dus en W. Kort. Geïnteresseerden kunnen zich nog steeds bij de WGH aan melden als lid. Een briefje met naam, adres, postcode en woonplaats aan WGH, post bus 226,2260 AE in Leidschen dam is voldoende. 31 Vuren - Heineken bier wordt op verschillende manieren ver voerd. Maar dit eigenaardige transport vond de heer Bakx, vertegenwoordiger Thuisver- bruik, toch wel de moeite van een foto waard. Hij schoot de plaat toen hij voor zijn werk in Vuren (bij Gorinchem) was. Daar hoorde hij in de plaatselij ke supermarkt het verhaal ach ter dit transport. In die periode was een plaatselijke boer met zijn medewerkers net druk be zig de oogst binnen te halen. De mannen kregen nogal dorst van de zware arbeid en hadden trek in een Heineken bier, maar dat moest nog wel gehaald worden. Het enige probleem was het vervoer van de kratten. De boer kwam al snel met de oplossing. Hij stuurde één van zijn mede werkers met de tractor naar de supermarkt om de kratten op te halen. Heineken heeft afgelopen sei zoen met twee teams deelgeno men aan de bedrijfscompetitie squash in Amsterdam. Gezien dit grote succes willen enkele deelnemers nu een Squash-ver eniging oprichten. Deze vereni ging zal per seizoen zeven wed strijden spelen tegen verschil lende bedrijven. Daarvoor zijn de initiatiefnemers op zoek naar enthousiaste squashers om volgend seizoen met meer teams aan de bedrijfscompeti tie deel te kunnen nemen. Bij voldoende belangstelling zal de Heineken Squash-vereniging in oprichting gedurende de win termaanden een onderlinge competitie organiseren. Voor meer informatie hierover, Ellen Gruter, 020 - 702470 in de ves tiging A/Wet. Bij de achterpagina: Het wagenpark op de binnenplaats van de voormalige brouwerij in Rotterdam. De foto is gemaakt in 1952

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 31