Prins Claus reikt Dr. H.P. Heineken- en de Amsterdam-prijzen uit Nieuwe Amstel-campagne op de buis Nieuws uit de vestigingen: 6 Reorganisatie Heineken Nederland; Verplaatsing gevel voormalige brouwerij Amsterdam; Uitreiking Brouwerij Cultuurprijs; Wheel of retail voor Vrumona Een kijkje achter de schermen van de Amstel commercial 8 Nieuws uit de vestigingen: 10 Amstel 1870 Bierblik van het jaar; Achtergronden McKinsey 11 Uit een ander vaatje getapt Export bij Heineken Nieuws uit de vestigingen: 14 Groninger wint eerste Buckler-prijsvraag; Extra rijstrook Burgemeester Smeetsweg in Zoeterwoude 1 uit 6.000: Paul Kemp volgde buitenlandse brouwcursus 15 Uitslag Vakantiefoto-wedstrijd 16 Rod Stewart en Tina Turner in Pepsi-campagne Fido Dido-feestzak Kort buitenland: 19 Plannen voor Heineken-brouwerij in Vietnam; Introductie Heineken in Braziliaanse regio Sao Paulo; Eerste prijs voor Heineken Fanfare Amstel Karaoke Show 20 Kroniek 22 Afscheid en Jubileum 24 Nieuws uit de vestigingen; 26 Familie-excursies Zoeterwoude; Computer voor Thuisverbruik-vertegenwoordiger Vrumona Hobby: Johan Böhm uit Zoeterwoude speelt waterpolo 27 Afscheid en Jubileum (vervolg) 28 Evenementen met: 29 Heineken Jazzfestival; Tina Turner in concert Ideeënbus 30 Bij de achterpagina; Eerste vergadering gepensioneerden 31 vereniging; Heineken kratten per tractor vervoerd; Squash-vereniging bij Heineken Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Carola van Kester Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) F.P.H. Bot mw. mr. R.A. den Dub belden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.J. van der Lin den ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071- )457100. Bij de voorpagina: De vakantiefotowedstrijd van Vers van 't Vat lever de zeer mooie plaatjes op van Heineken-uitingen. Deze dia is afkomstig van Bert de Wit uit Zoeter woude, lid van de Heine ken fotoclub. Zijn inzen ding was goed voor een eervolle tweede plaats. Zijn dia staat deze maand op de voorplaat van Vers van 't Vat afgebeeld. Meer over de vakantiefoto wedstrijd op de pagina's 16 en 17.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 2