Gezamenlijk afscheid S. Maas en W. Schreurs 25 jaar F.J.M.van der Wallen Zoeterwoude - In het Ont vangstgebouw namen op 30 oktober de heren S. Maas en W. Schreurs afscheid van de brouwerij. Beide heren wilden dit gezamenlijk vieren omdat ze elkaar al jaren kennen, alle bei op de afdeling Intern On derhoud werkten en ze boven dien alle twee op dezelfde dag gebruik maakten van de RO- WOR-regeling. Vele bekenden uit Amsterdam en Zoeterwou de waren naar de receptie ge komen om dit bijzondere mo ment bij te wonen. De heer Ten Hoor schetste namens de be Boven de heer en mevrouw Maas, onder de heer Schreurs drijfsleiding de loopbaan van beide heren. Hij noemde de ver schillende functies die beide heren in Amsterdam en in Zoe terwoude hebben vervuld. Voor de dames Maas en Schreurs had hij een grote bos bloemen mee genomen. Vervolgens voerde de heer Siegers het woord. Hij bood namens de medewerkers van de afdeling enkele cadeaus aan. De heer Maas kreeg van wege zijn grote hobby vissen onder meer een professionele visgerei-koffer aangeboden. De heer Siegers bood de heer Schreurs een aantal elpees van een bekende operazanger aan. Ook de echtgenotes werden niet vergeten. Na het officiële deel van de receptie maakten velen van de gelegenheid ge bruik Sam en Wil het beste voor de toekomst te wensen. Zoeterwoude - Op 9 oktober vond de receptie plaats voor het 25-jarig jubileum van de heer F.J.M. van der Wallen. Overi gens was kort daarvoor vast ko men te staan dat hij vanwege een eerder dienstverband geen 25 maar al 28,5 jaar in dienst is. Hij begon destijds bij een Pepsi- agent, waarna hij via Vrumona uiteindelijk bij Heineken te recht kwam. Daar werd hij brouwerijvertegenwoordiger in Den Haag. De heren Veerman, Corver en De Mol haalden vele aspecten uit zijn carrière naar voren. Mevrouw Plantenga, die in Afrika op vakantie was, sprak hem via een video-opname toe. Zijn collega's van het verkoop kantoor onderstreepten met het bed 'Haagse Frans' dat de jubilaris inmiddels een begrip is geworden in de Haagse binnen stad.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 28