Veel kinderen bij familie-excursies Computer systeem bij ver tegenwoordiger thuis Zoeterwoude - Tijdens de herfstvakantie konden familie leden van de Heineken-mede- werkers in Zoeterwoude de brouwerij bezoeken. De excur sies vonden op 16 en 18 oktober plaats. Beide dagen waren goed bezet. Vooral veel kinderen gin gen dit keer met ouders of an dere familieleden mee. Voor de meeste van hen was de brouwe rij één grote belevenis. "Ik heb nog nooit zoveel flessen bij el kaar gezien", was de enthou siaste reactie van een dertien jarige bezoeker bij het zien van de flessencolonne. Helaas kon in verband met de grote hoeveelheid aanmeldin gen niet iedereen met de excur sie mee. Bij de volgende fami liedagen in april krijgen deze inzenders echter voorrang. Zoals gebruikelijk ging het ge zelschap in de Dubbeldekker bus over het brouwerijterrein Bunnik - De computer is in op mars. Ook bij vertegenwoordi gers van Vrumona. Zij hebben sinds kort via de eigen compu ter thuis rechtstreeks toegang tot HORIS, het Horeca Infor matie Systeem van Vrumona. Hierin staan alle adressen van klanten, gegevens van geplaats te automaten, tapinstallaties en lichtbakken. Na een bezoek aan de klant, kan de vertegen woordiger voortaan zelf de wij zigingen in de gegevens intik ken. Daar komt geen formulier meer bij te pas. Ook het kan- toor beschikt op deze manier direct over de nieuwste ge gevens. Betere informatie, min der dubbel werk en een snellere plaatsing van automaten is het gevolg. Om eventuele problemen vroegtijdig te kunnen oplossen, is in eerste instantie een proef gestart bij twee horecaver- tegenwoordigers. Begin no vember is ook de overige appa ratuur geplaatst. Horecavertegenwoordiger Konijnenberg in de slag met HORIS

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 26