Afscheid J. Spel Afscheid R. Korporaal Afscheid mevrouw E.Th.Cobelens Zoeterwoude - Op 10 oktober vond de afscheidsreceptie plaats van J. Spel, groepsleider Interne Dienst. Die datum was het precies 45 jaar geleden dat hij bij de Amstel brouwerij in dienst trad. De heer De Goede ren, die in het kort de loopbaan schetste, prees de heer Spel voor zijn inzet en de actieve rol waarmee hij zijn werk in de brouwerij-gemeenschap ver vulde. In het bijzonder noemde hij de OR, de begeleidingscom missie en de personeelsvereni ging. Om de brouwerij niet helemaal te vergeten, overhan digden enkele collega's op lu dieke wijze een spiegel, een bierborstel voor het spoelen van glazen en een wekker. De heer Kampman sprak namens de FNV-bond nog enkele woor den en overhandigde de heer Spel een platenbon. Spierdijk - De heer R. Korporaal nam 25 oktober afscheid van Heineken. Zijn afscheidsrecep tie vond plaats in het Restau rant Welgelegen in Spierdijk. De heer Korporaal was mede werker van de Horeca Tap Ser vice in de regio West- en Mid den Brabant. Hij werkte 29 jaar voor de brouwerij. De heer Aer- noudse keek in zijn toespraak terug op deze 29 jaar. Ook bood hij hem namens de collega's het cadeau aan: een foedraal voor een biljartkeu. Na het dank woord van de heer Korporaal kreeg de bijeenkomst op zijn verzoek snel een informeel ka rakter. Velen maakten vervol gens van de gelegenheid ge bruik om samen met het echtpaar Korporaal en de aan wezige kinderen het glas te hef fen. Zoeterwoude - Mevrouw E.Th. Cobelens nam vanwege het be reiken van de pensioengerech tigde leeftijd op 31 oktober af scheid van Heineken. Het zal voor velen even wennnen zijn. Meer dan 26 jaar bouwde Frida een reputatie op als de drijven de kracht binnen de keukens van de Van der Helststraat in Amsterdam en van de Zoeter- woudse vestiging. Haar faam werd door haar collega de heer Van Engelen en een koor van het serveersters-team in een bed bezongen. Nadat Frida enigzins beteuterd een rondje mocht maken op een barrel, kreeg Frida het echte cadeau van haar collega's: een sport- fiets. De receptie zette zich voort in een zeer geanimeerde stemming. Daarbij waren ook veel oud-Amsterdammers aan wezig.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 25