Afscheid G. Brouwer Gezamenlijk afscheid GA.M. Krielen en J.H. Damen Dat laatste werd op ludieke wij ze uitgebeeld door zijn col lega's. Maar ook zijn activitei ten voor de trimclub bleven niet onvermeld. Na het dank woord van de jubilaris, bleef het nog lang druk en gezellig in het H.O.C. manschap werd gewaardeerd, hij was serieus in zijn werk en voor de jongere collega's was hij een soort vaderfiguur. Als de si tuatie het toeliet, was hij ook al tijd te vinden voor een geintje. De laatste jaren werkte hij in dagdienst, waar hij verantwoor delijk was voor het mechanisch onderhoud van de vulmachi- nes. De heer Damen kwam in fe bruari 1971 in dienst als mon teur in de Storingsdienst. Hij kwam uit de autobranche en heeft zelfs in Perzië aan auto's gesleuteld. Ook hij toonde zich een goede vakman en monteur. Nadat hij in 1986 dagdienst kwam, werd hij een specialist in het onderhoud van vooral hete lijmbakken. Hij stond samen met zijn collega Krielen model voor de 'onderhoudsmonteur nieuwe stijl'. Een goede mon teur die zich op een deel van de installaties specialist kon noe men. De beide heren werden be dankt voor hun inzet, collegia liteit en het vele werk dat zij voor de brouwerij hebben ge daan. De echtgenotes kregen een boeket bloemen voor de steun die zij hun mannen heb ben gegeven. Den Bosch - Na een loopbaan van 25 jaar nam de heer G. Brouwer, wachtchef Verpak ken, op 28 september afscheid van Heineken. De heren De Voogd, Ubbink, Westra en me vrouw Van Eekert ontvingen het echtpaar Brouwer. De heer Westra sprak de jubilaris in het feestelijk versierde Heineken Ontspannings Centrum toe. Daar waren niet alleen vele col lega's en vrienden, maar ook de kinderen en ouders van de heer Brouwer aanwezig. De jubilaris werkte altijd graag in de ploe gendienst. Daar deed hij zijn werk met veel plezier, met veel oog voor mens en kwaliteit. Den Bosch - In het Heineken Ontspannings Centrum (HOC) namen 19 oktober de heren G.A.M. Krielen en J.H. Damen afscheid van Heineken. Beide heren werkten op de afdeling Technische Dienst Verpakken en Opslag in Den Bosch. De heer Van Breemen belichtte in zijn toespraak de vele overeen komsten en raakvlakken van deze toch zo verschillende per soonlijkheden. De heer Krielen kwam in sep tember 1966 in dienst als mon teur van de Onderhoudsdienst. In mei 1967 ging hij over naar de storingsdienst. Sindsdien werkte hij in ploegendienst. Als niet-Brabander kon hij toch goed aarden tussen de Bosche naren. Hij verwierf zich een eigen plek in de ploeg. Zijn vak- Boven de heer en mevrouw Damen, onder de heer en mevrouw Krielen

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 24