Buitenland Indonesië Singapore Costa Rica Kameroen Onze dienst verlieten Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden In Memoriam G.T. van Nigtevegt module A-Opleiding: R. Tindal, R.A. Udo (beiden brouwen) Voor het Diploma M en R instrumentatie-technicus SBC: RL. Molenkamp (storingsgroep brouwen en energie) Voor het Rijkscertificaat Brandwacht onderdeel Chauffeur/Pompbediende: H. van Leeuwen (storingsgroep verpakken en MIT) Voor het Rijkscertificaat Brandwacht onderdeel Repressie: E. Koopman (interne dienst) Voor het Diploma Automatisering in de Procesindustrie: J.M. Boom, P. van Oort Jr. (beiden verpakken) Voor de Basic In Company Training: A.A.M. Bahri, O. Ben Dahman, H. Bosselaar, C.L. Fernandes, H. Olmez, O.E. Read (allen verpakken), A. Kör (brouwen) Voor de Post Graduate Course Brewing Technology: P. Kemp (HTB) Voor Kennis der Sociale Verzekeringswetgeving: N. Erades (plaatselijke salarisadministratie) Voor het Rijksdiploma Brandwacht en Rijkscertificaat module-examen Persoonlijke Bescherming: E. Koopman (interne dienst) Verklaring PBNA Gasturbines: C. de Ruijter, H. Verkerke (beiden energie) Op 30 september is de heer K. van Dalen met zijn gezin teruggekeerd uit Indonesië. De heer Van Dalen was Project Engineer bij PT Multi Bintang Indonesia in Jakarta. Op 4 oktober zijn de heer en mevrouw Van Meurs gearriveerd in Singapore. De heer Van Meurs is uitgezonden naar Asia Pacific Breweries (S) Ltd. in de functie van HTB representative voor het Cim- project. De heer en mevrouw Tettelaar vertrokken op 21 oktober naar San José. De heer Tettelaar is uitgezonden om bij Cerveceria Costa Rica de functie van Brewer te vervullen. De heer K. v.d. Brug keerde op 20 oktober terug uit Douala waar hij bij International Brasserie was gedetacheerd als Chef Entretien ad interim. (na een dienstverband van drie jaar of meer) Mw. J.M. Nagtegaal-de Jongh (purchasing support en tekstverwerking) G.J. Mannak (regional engineering algemeen) De vele hartelijke blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ondervinden na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, lieve opa, zoon en schoonzoon Johannes Wilhelmus Reuser, deden ons beseffen dat wij niet alleen staan in ons verdriet. Dit heeft ons veel troost en steun gegeven. Hiervoor zijn wij u bijzonder erkentelijk. Uit aller naam: M.A.C.G. Reuser-Van Dun Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, iedereen hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid tijdens mijn afscheidsreceptie. Tevens wil ik u allen nog bedanken voor de prachtige bloemen en cadeaus. J.M. Maas Door de hartelijke felicitaties en belangstelling is ons huwelijksfeest een onvergetelijke dag geworden. Wij danken jullie daar hartelijk voor. Henk van de Laar Corrie van de Laar-van Dungen Hartelijk bedankt voor de attentie bij ons 40-jarig huwelijk. Familie Ch. van den Hout-Otten en kinderen Op 21 oktober is overleden de heer E.A. Proost (84). De heer Proost kwam op 1 januari 1969 in dienst van Heineken in Den Bosch. Hij heeft daar gewerkt totdat hij op 1 februari 1973 werd opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 23 oktober is overleden de heer J. de Lang (69). De heer de Lang kwam op 31 mei 1937 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 januari 1973 trad hij in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 5 november overleed op de leeftijd van 86 jaar de heer G.T. van Nigtevegt. Hij was de grondlegger van onze afdeling Buitenland en daarmee van Heineken Inter nationaal. Meer dan 40 jaar gaf hij zijn beste krachten aan de brouwerij. Hij was vooral een wijs man, wiens leven in het teken stond van het helpen en enthousiasmeren van jonge mensen. Op deze plaats wil ik uitdrukking geven aan mijn grote dankbaarheid en diep respect voor deze grote man. J. van der Werf

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23