Huwelijken
Den Bosch
Horecagebieden
Geboorten
Den Bosch
Bunnik
Horecagebieden
Rotterdam
Zoeterwoude
Geslaagd
Amsterdam
Den Bosch
Bunnik
Horecagebieden
Rotterdam
Zoeterwoude
A. van Delzen (bedrijfsbureau) met
mw. A. Barendrecht
M.W.F.M. Dietvorst (brouwen) met
mw. B.M.M.L. van Litsenburg
(bedrijfsleiding)
Mw. M.J.W.H. Jansen (administratie,
Nuth) met R.A.M. Lardenoye
Martijn, z.v. R.C. Bont (verpakken)
Kelly, d.v. E.H.A.M. van Geffen
(brouwen)
Danyo, z.v. A.R Sismono (verpakken)
Shanna, d.v. H.H. Smit (technische
dienst)
Chantal, d.v. A.A.M. de Gouw
(intern transport)
Nienke, d.v. mw. G.C.M. Adelerhof-
Pape (bedrijfsleiding)
Orian W.G., z.v. W.J.M. van Soest
(administra tie)
Wessel G.; z.v. J.H.M. Jennen
(verkoop, Den Bosch)
Nieke, d.v. L.P.G.T. van Hout
(verkoop, Nuth)
Lieke, d.v. A. v.d. Graaf (interne
dienst)
Youssef, z.v. A. Arjouj (intern
onderhoud)
Jordy L., z.v. D.E. Altman (bottelarij)
Mark z.v. Ch. Bos (brouwen)
Wesley, z.v. W. Rijsdam (bottelarij)
Timo J., z.v. M.C.J. Vermeulen
(kostprijscalcula tie)
Angela, d.v. M.A. Beugelsdijk
(informatie/automatisering)
Dany E., d.v. mw. D.A. Loupatty
(secretariaat correspontie)
Voor de totstandkoming en
afwikkeling van export transacties:
Mw. J.M. v.d. Berg (export)
Voor Vapro-procesoperator-B: P.G.L.
Zaunbrecher (brouwen
Voor het Certificaat Open
Universiteit Organisatiekunde IA:
WP. Janssen (verpakken)
Voor de Inleiding Meet en
Regeltechniek: V.J.W. Beek, M.A.C.
v.d. Broek, A.J. Eberg, A.G.J. van
Hooft, C.M.H.J. Maas (allen
technische dienst)
Voor de Leergang Bedrijfskunde
Delft: E.W.M. van Steekelenburg
(administratie)
Voor Algemeen Voorbereidende
cursus Verpakken: B.H.J. Onwezen
(inkoop)
Voor Autocad: A. Klinkenberg
(planning en werkvoorbereiding)
Voor Electrotechniek
Algemeen: R. Hamer (horeca)
Voor Mechanische Aandrijf-
techniek: F.M. Burggraaff
(storingsdienst)
Voor Schakel- en Besturings
techniek: H. Hendriksen
(storingsdienst)
Voor Industriële
Automatisering: C. Versteegh
(storingsdienst)
Voor Functionele Taalvaardigheid:
A. El Ghadioui, A. Kaouass, E.H. el
Allati, F. Lopez Aguilar, D. Busold,
D.A. Bainbridge, A.B.M. Ait Layachi
(allen verpakken)
Voor Management Integrale
Goederenstroombesturing: W.J.M.
Onderwater (logistiek)
Voor de Praktijkopleiding Marketing
en Verkoop: mw. J.C.F. van Elderen
(verkoop, Dordrecht)
Voor het Chauffeursdiploma CCV-B:
H.J. Dekker (expeditie, Alkmaar)
Voor NIMA-B: A.L. van Dalen
(verkoop, Leidschendam)
Voor het Praktijkdiploma
Boekhouden: E.F.M. Vandevenne
(administratie, Nuth)
Voor Praktijkdiploma Boekhouden:
C.H. Bardelmeyer (administratie
export)
Voor NIMA-A: mw. A.M. van
Giessen (export duty free)
Voor Ambi HS2: Systeemonderzoek:
mw. E.C.M. Löb-Ozephius (ETA)
Voor MG3 Basis P.C.-gebruik:
D. Berveling
(on twerpafdehng)
Voor Postkamermedewerker:
C.J. Buis (postkamer)
Voor het Staatspraktijkdiploma voor
Bedrijfsadministratie: PW. v.d. Eijk
(systemen)
Voor Euromarketing: G.J. Grootes
(management training)
Voor HBO Economie: B. Gijsbertse
(emballage)
Voor HLO Chemie: PM. v.d. Klaauw
(C.K.C. Laboratorium)
Voor Ambi HEI Elementaire
Informatica: H.R.M. Kolpa
(personeeldienst internationaal)
Voor HBO Informatica: H.L. Vogel
(EFI)
Voor het Diploma Middle
Management ISW: G.J. v.d. Flier
(brouwen)
Voor het Diploma LSBL Primaire
Opleiding A-Algemeen: G.M. Bottse
(brouwen)
Voor het Diploma LSBL Primaire
opleiding A-Bier: J. Kokkedee
brouwen
Voor het Diploma LSBL Primaire
Opleiding Produktievakman A:
G. Vlieland (brouwen)
Voor het Diploma LSBL Primaire
Opleiding Produktievakman B:
H.C. Oexman (brouwen)
Voor het Certificaat LSBL Basis-