KOMT! I mSBSK In het songboek staan 600 liedjes zodat een keuze niet moeilijk te maken is %vUU£ bliek enorm aan. Op de show avond was het stampvol in de cafés. En bij herhaling van de show waren de cafés nog voller dan de eerste keer." Elke horecarelatie die Amstel verkoopt, kan via de eigen brouwerij-vertegenwoordiger de Amstel Karaoke Show reser veren. Paul Broersen hierover: "De Amstel Karaoke Show kost de horeca-ondernemer wel geld, maar in principe levert het hem ook geld op. Want door de extra drukte in het café tijdens de Amstel Karaoke Show krijgt hij extra omzet." Zingen vanaf een video scherm, met een orkestband op de achtergrond. Zo wordt elke café-bezoeker een ster Te zijner tijd zal de Amstel Karaoke Show ook op de contactbiertjes draaien, zodat u eveneens met de show kunt kennismaken. Wanneer dat gebeurt, is nu nog niet bekend. kaartje en levert dat, voorzien van zijn naam, in bij de show- master. Op een gegeven mo ment roept de showmaster hem naar voren. Hij krijgt een microfoon en neemt plaats in het spotlicht. De muziek be gint. Op de televisiemonitor be gint de bijbehorende videoclip. En dan verschijnt ook de eerste tekstregel in witte letters op het beeld. Op het moment dat de witte letters in blauwe letters veranderen, kan de bezoeker met zingen beginnen. Omzetverhogend De Amstel Karaoke Show heeft tot doel het Amstel-merk te promoten als een actief horeca- merk. De Amstel Karaoke Show kan op alle dagen van de week worden ingezet en is ide aal om klanten te trekken of om een slappe avond nieuw leven in te blazen. En dat is van be lang voor de horeca-onder nemer. Paul Broersen, product manager van Amstel hierover: "Amstel en de horeca zijn wat dat betreft 'partners in busi ness'. Tijdens het proefdraaien in een aantal Amsterdamse cafés sloeg de show bij het pu A Enkele Heineken- medewerkers van het horeca- gebied bezochten de Karaoke- show in café de Heeren van Aemstel te Amsterdam. Rechts voor de heer Stolk, hoofd Horeca Doe mee met de unieke audio/video show. Zangtalent: met vereist rodiumervanng: met gewenst Draggezongen telen: AmstelBer. ^MSTED

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 21