Base ball-pet A Wielerenthousiast A Buckler A Pepsi Afkoelen Beestachtig lekker A Katwijk De heer Sobocinsky van de vestiging Zoeterwoude stuurde deze dia in, die hij afgelopen winter op het strand van St-Petersburg in Florida nam. "Ik lag op het strand en zag ineens dat de baseball-pet en de weerspiegelende zonnebril een leuk beeld opleverden. Een paar schelpjes erbij maakten het strandeffect compleet." Robert van den Bergh, werkzaam in de vestiging A/Wet, liet zichzelf foto graferen, terwijl hij in Buckler- kleding, op klompen de Wielerklas sieker Milaan-San Remo aflegde. "Die klompen heb ik zo verbouwd, dat ze op de pedalen gemonteerd konden worden", vertelt hij over zijn aparte outfit. De reacties op zijn aparte kle ding en schoeisel waren enorm. "Tij dens testritjes in Nederland bleek al snel dat ik nergens voorbij kon rijden zonder dat ik een positieve en vaak leuke opmerking opving. Het beoog de resultaat was wat mij betreft be haald." Heel veel inzenders stuurden ons fo to's toe van de Buckler-mobiel. De ju ry zocht er één uit van de heer Evers uit Deventer. Hij schoot de foto tij dens een dagje Parijs. "Ik vond deze foto het leukste, vanwege de goed ver zorgde Buckler-reclame op de auto's en de presentatie van die reclame", vertelt hij in zijn begeleidende brief. "Tijdens een wandeling in China Town in Bangkok maakten wij deze foto van het jongetje met het Pepsi- blikje", vertelt de heer Van Dijk, die bij Vrumona werkt. Het jongetje gaat zo in zijn spel op, dat hij de fotograaf niet eens opmerkt. Van Lex Ronteltap van de vestiging in Zoeterwoude weten de meeste Vers van 't Vat-lezers dat hij zich in zijn werk bezighoudt met de kwaliteit van schuim. In zijn vakantie koos hij een ruimer sop en ging hij naar Indonesië. Daar vond hij dit de beste manier om af te koelen. Ton van der Wielen, werkzaam in Den Bosch, stuurde deze foto in onder de noemer 'Beestachtig lekker'. Hij foto grafeerde de dorstige meeuw op het strand van Newquew in het Engelse Cornwall. Esther Tops en Jeannette Smit uit de vestiging Zoeterwoude stuurden deze foto in, die ze tijdens het mooie zo merweer in Katwijk maakten. Een fo to die niet in scène is gezet.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 17