Vakantiefoto wedstrijd Vers van 't Vat Veel Heineken-medewerkers maken verre reizen. Dat was te zien aan de vele kiekjes uit diverse landen die bij de redactie binnen kwamen voor de vakantiefotowedstrijd. De jury kreeg de moeilijke taak hier één winnaar uit te halen. Uiteindelijk koos ze voor de originele inzending van de heer Meys uit De Bilt. Zijn foto wordt beloond met een weekeinde Krasnapolsky. Vrijgezellenparty Paraplu Heel veel foto's vielen meteen al af, omdat er een kind met bier stond afge beeld. Het beleid van Heineken is er op gericht, dat er nooit foto's voor pu blicatie gebruikt worden waarop kinderen met bier staan afgebeeld. Dit in verband met de reclamecode voor alcoholische dranken. De foto's die daarna overbleven, wer den beoordeeld op kwaliteit en origi naliteit. Op deze twee pagina's ziet u, behalve de winnende foto, enkele vakantiekiekjes, die een eervolle ver melding van de jury kregen. De heer Meys uit de vestiging Rotter dam Crooswijk, stuurde de winnende plaat in. Hij nam vorig jaar deze foto van het meisje voor het Heineken bill board in Utrecht aan de Oude Gracht. In de spiegeling van het billboard met de tekst 'Wat kan zo'n avond toch om vliegen' is een gedeelte van het stad huis in Utrecht te zien. De heer Meys over de foto: "Achteraf bleek dat de jongedame op de foto haar vrijgezel lenparty vierde." Bert de Wit, die in Zoeterwoude werkt, stuurde deze dia van een Hei- neken-paraplu op. Bert is actief lid van de foto- en filmclub van Heineken. De dia was één van de opdrachten van de fotoclub. De jury was erg enthousiast over de compositie van deze foto, die een eervolle tweede plaats behaalde.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 16