Win kaartjes voor Tina Turner Ridder bier in nieuw jasje Bunnik - Pepsi Cola heeft weer een actie voor Vers van 't Vat- lezers. Snelle inzenders maken kans op twee kaartjes voor het extra Tina Turner Concert in Ahoy, dat op 3 november plaatsvindt. Maar dan moeten de inzendingen wèl op 1 no vember bij de redactie binnen zijn. Raynaud Mignot, junior pro duct manager van Pepsi over de actie: "Pepsi is de sponsor van de 'Foreign Affair Tour' van Tina Turner. Deze toernee be gon met een eerste concert in Antwerpen op 27 april. Tina is ook twee keer in Nederland ge weest, waar ze bruisende con certen gegeven heeft. Maar om dat ze ons land zo aardig vond, besloot ze een keer terug te ko men. Voor dat concert hebben we voor twintig personen twee kaarten beschikbaar." Wie voor concertkaarten in aanmerking wil komen, moet antwoord geven op de volgende vraag: 'op welke twee plaatsen heeft Tina Turner eerder dit jaar in Nederland een concert gegeven?' Zet het antwoord op een kaart en stuur die naar Redactie Vers van 't Vat, post bus 530, 2380 BD in Zoeter- woude of via de interne post naar kamer 2.339. Vergeet daar bij niet uw naam, adres, tele- Het t-shirt dat als troostprijs gewonnen kan worden foonnummer, personeelsnum- mer en telefoonnummer van uw werk op te zetten. De inzen dingen moeten uiterlijk 1 no vember bij ons binnen zijn, an ders kunnen de concertkaarten niet meer op tijd worden toege stuurd. Onder de goede inzen dingen worden de kaarten ver loot en winnaars krijgen onmiddellijk bericht. Wie te laat is, niet getreurd. Onder de goede inzenders die na 1 no vember bij de redactie binnen komen, worden vijftig exclusie ve Tina Turner Tour t-shirts verloot. Tina Turners toernee wordt gesponsord door Pepsi Maastricht - Ridder bier op fles krijgt nieuwe etiketten. Deze zijn aangepast aan het bier zelf, dat qua smaak en karakter tot de bijzondere bieren behoort. Onderzoek heeft aangetoond dat de consument de nieuwe uitstraling zeer positief waar deert. Ridder bier wordt al sinds 1857 gebrouwen boven een eigen bron, die water aanvoert uit de nabijgelegen Ardennen. Het bier is dubbel gehopt en niet ge pasteuriseerd. De afzet van Rid der bier vertoont de laatste ja ren een sterk stijgende lijn. Buiten Limburg is het Maas trichtse bier inmiddels bij 1200 slijters en zeker 300 gespeciali seerde horeca-bedrijven ver krijgbaar. De nieuwe uitmonstering van Ridder bier SSSt

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 9