Vrumona: stevig bedrijf in frisdrankenmarkt De trouwe lezer van Vers van 't Vat weet dat het de laatste jaren niet slecht gaat met Vrumona. Regelmatig hebben we bericht over record-produktiecijfers, over groeiende merken en succesvolle acties. Een aantal jaren geleden was dat wel even anders. Een interview met de heer R. Overgaauw, algemeen directeur, over de voorspoedige gang van zaken. Volop bezig met investeringen om bedrijf te moderniseren. LICHTGEWICHT "Enkele jaren geleden is er bij Vrumona een begin gemaakt met een herstructurering. Dat was nodig om dat het in de frisdrankensector niet goed ging. Om Vrumona weer een ge zond bedrijf te maken zijn efficiency verhogende maatregelen genomen, is het aantal personeelsleden, zonder dat er gedwongen ontslagen vielen, verminderd en is de organisatie op verschillende plaatsen aangepast. Overgaauw hierover: "Dat het met Vrumona goed gaat heeft uiteraard te maken met de herstructurerings maatregelen, maar ook met de zich herstellende groei van de frisdranken- markt in totaliteit. We hebben de laatste jaren onze vaste kosten, inclusief de personeelskosten, aanzienlijk kunnen verlagen. Tevens hebben we kunnen investeren in effi ciency verhogende maatregelen. Om dat jarenlang de vooruitzichten voor de frisdrankenbranche slecht waren, is er in een betrekkelijk lange periode slechts in geringe mate geinvesteerd in modernisering van het bedrijf, iets waarmee we nu volop bezig zijn. Voor deel van de lagere vaste kosten en de aanzienlijke hogere afzetten is voorts dat we meer geld kunnen steken in de ontwikkeling van onze merken en dus in onze toekomst." STATIEGELD FI.V

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 4