Nieuws uit de vestigingen: Ridder Bockbier op de markt; Bockbier in PUM verkrijgbaar Interview R. Overgaauw, algemeen directeur 4 Vrumona Nieuws uit de vestigingen: Hoogste Punt Ontvangstgebouw Amsterdam; EHBO-diploma uitreiking Den Bosch; Heineken brengt automatische tap op de markt; Zoeterwoude: Test 10 KV-hoofdverdeelstation Win een stedenreis met de Heineken Nationale 8 Promotie Nieuws uit de vestigingen: Win kaartjes voor Tina Turner-concert; Ridder Bier in een nieuw jasje 9 Verenigingsnieuws: Wedstrijd om de Heineken Zeilbokaal; Heineken acht in actie 10 Uit een ander vaatje getapt 11 Interview J. la Grouw over Bols Benelux 12 1 uit 6000: Thea Lor is gastvrouw van het Koetshuis 15 Personeelsfeesten 1990 16 Hobby: Chris Versteegh coacht roeiploeg naar de overwinning 18 Verbouwing brouwerij in Maleisië; Wedstrijd Heineken Dames-hockeyteam 19 Evenementen met: Jordaanfestival Amsterdam; Leidens ontzet 20 Afscheid en Jubileum 21 Kroniek 22 Vervolg Afscheid en Jubileum 24 Revisie turbines en generatoren Warmtekracht centrale Zoeterwoude 26 Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Carola van Kester Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/ 456288 Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) F.P.H. Bot mw. mr. R.A. den Dubbelden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Personeelsfeesten 1990 Ideeënbus; Bij de achterpagina 27 Bij de voorpagina: Heineken was prominent aanwezig tijdens de festiviteiten rond het Leidens Ontzet

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 2