H.van Beek, G.W.van der Poel, E J. Pol f 750,— H.van Beek f 750,— Bunnik - Henk van Beek, Gerard van der Poel (Mechanische Werkplaats) en Evert Pol (afdeling Verpakken) uit Bunnik leverden een idee in om de versleten kraan van een flessenvuller te repareren. Gerard over het idee: "De bovenkant van deze vulkraan is ver sleten, omdat de kranen al heel lang in gebruik zijn. In plaats van dit hele onderdeel te vervangen, wordt alleen het bovenste gedeelte vernieuwd. Dit bestaat uit een holle, rechte buis, waarvan het bovenste stuk is inge sleten. Door ons idee wordt een stuk buis afgezaagd en een nieuw stukje buis ingelast. Een goedkopere oplos sing waarmee de vulkraan weer voor honderd procent functioneert." Van links naar rechts Gerard van der Poel, Henk van Beek en Evert Pol Bunnik - Door het idee van Henk van Beek van de Mechanische Werkplaats in Bunnik, verbetert het ontluchten van de grijperkelken van de in- en uit- pakkers van de kratten. "De grijper kelken van de machine die de flessen uit de kratten haalt, worden met lucht bediend. Zo'n grijper heeft een rubber onderdeel dat door perslucht ver vormt. Bij toevoeging van perslucht, knellen de flessen vast. Valt de lucht druk weg, dan komt het rubber terug in zijn oorspronkelijke vorm en laten de flessen weer los. Dat laatste ge beurde niet vlug genoeg. Door mijn idee krijgt de mbberen manchet, de ring voor luchtdichte afsluiting, in de grijperkelk een aantal extra gleufjes. Hierdoor wordt de lucht sneller afge blazen, zodat de flessen op tijd worden losgelaten." Bij de achterpagina: Het inpakken van exportbier voor Soerabaya in Rotterdam Amsterdam J.F. van Leeuwestijn (evenementenuitvoering, reklame servicedienst) Bunnik P. van Dijk (verpakken) A. Klinkenberg/H. Spronk (planning en werk voorbereiding) J. Brand (verpakken) R.L. Bacas (verpakken) A. El Mansouri (verpakken) J. Moesbergen (verpakken) E. Oudenbroek (verpakken) A. Lodder (verpakken) Horecagebieden W.J. Teeuwen (H.T.D., Hoofddorp) Zoeterwoude W.L. Beste Breurtje (stoiingsgroep verpakken en MJT) P.W. Geurts (verpakken) M. Lucas (stoiingsgroep brouwen en energie) J. Bouwmeester (M1T) G.C. Ammerlaan (verpakken) M.A.I. Shaw (verpakken) G. Vlieland (kelders) C. van Holten (kelders) Mw. C.M.F.L. Verhoeven-v.d. Kamp J.A.M. Bouwmeester (MIT) B.H. van 't Hoenderdaal (MIT) TJ.M. Emmerik (stoiingsgroep verpakken en MIT) C.D. Wilbrink (storingsgroep verpakkken en MIT) J.E. Dobben de Bruijn (storingsgroep verpakken en MIT) R. Stoute (verpakken) A.M. Valentijn (stoiingsgroep verpakken MIT) G.H. Dros (kelders) P.W. Geurts (verpakken) W.R.A. Ritsema (storingsgroep verpakken en MIT) C.C. van Alphen (electrotechnische werkplaats) SJ.A.A.K. Abbema (onderhoudsgroep brouwen en energie) J. Hazenoot (verpakken) K.B. Koppe (verpakken) F.P.M. Walter (kelders) A. Wanrooij (verpakken) C.C. Roelvink (verpakken) Beloning f 250,— f 250,— f 100,— f 100,— f 100,— f 100,— f 100,— f 200,— f 200,— f 150,— f 150,— f 125,— f 100 f 100,— f 100,— f 100,— f 90 f 90 Aanmoediging f 60 f 75,— f 75,— f50,- f50,- f 75,- f 75,- f 75,- f 75,- f 75,- f70,- f60,- f 60,- f60,- f60,- f 60,- f 35,- f35,-

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 27