Gezamenlijk afscheid C.JA.M. Adams, J.F. Harmse, J.M.Maas, P.M.C.F. van de Mierden en H. Venrooij De heez en mevrouw Hazmse De heez en mevrouw Maas Van de Mierden Links de heer en mevrouw Adams, op de rechtse foto de heer en mevrouw Venrooy Den Bosch - In het Heineken Ontspannings Centrum (H.O.C.) werd op 14 september 1990 feestelijk afscheid genomen van de heren Adams, Harmse, Maas, Van de Mierden en Ven rooij. Zij werden samen met hun echtgenotes ontvangen door de heren Ubbink, Westra, De Groot, Veenstra en Van der Werff. In de goed bezette zaal van het H.O.C. ging de heer Ub bink in op de circa honderd Heineken-jaren die deze mede werkers gezamenlijk in dienst zijn geweest. Hij bedankte hen voor de inzet en bijdrage die ze geleverd hebben aan de op bouw van de Bossche brouwe rij. Vervolgens werd een per soonlijk woord gericht aan de medewerkers afzonderlijk. De heer Adams werd toege sproken door de heer Römkens. Hij vertelde over de vele dien sten die de heer Adams als medewerker van de Algemene Dienst heeft geleverd. Zijn col lega's boden hem een karton nen koelkast aan met daarin een Heineken bierblikje. De heer Zegers sprak de heer Van de Mierden toe, die af scheid nam van Heineken als bedieningsman van de afdeling Verpakken. Hij werd geprezen voor de voortreffelijke wijze waarop hij zorg droeg voor het maken van palletstickers. Als dank werd hem een inktrol aangeboden, voorzien van een passende tekst. Ook de heer Maas heeft ge werkt als bedieningsman van de palletiser op de afdeling Ver pakken. De heer Zegers vertel de dat de heer Maas op prettige en betrouwbare wijze invulling heeft gegeven aan zijn functie. Ook hij kreeg een bierbbkje met een inhoud die bijeenge bracht was door de collega's. De heer Venrooij werd toege sproken door de heer Stams. De heer Venrooij, die ook als bedieningsman op de palletizer heeft gewerkt, werd bedankt voor de goede wijze waarop hij zijn werk heeft gedaan. Als aan denken aan zijn werkplek ont ving hij zijn laatste pallet (schrijfblok) voorzien van het afscheidskado van z'n collega's. 'Last but not least' werd de heer Harmse toegesproken door de heer Veenstra. Hij is werkzaam geweest als accuwacht op de af deling M.I.T. Behalve dat de heer Harmse in staat was zijn werk 'op rolletjes' te laten verlo pen, was hij altijd bereid elders hand- en spandiensten te ver lenen. Zijn inzet en collegiali teit werden dan ook bijzonder gewaardeerd. Van de collega's ontving hij een miniatuur vork heftruck, die een envelop met inhoud droeg. De heer en mevrouw

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 25