Afscheid H.E. Kemerink Afscheid G.Selen Afscheid J.M. Kroets Heerenveen - Op 11 september vond in 'De Posthoorn' in Hee renveen de afscheidsreceptie plaats van de heer H.E. Keme rink. Henk Kemerink trad 27 februari 1956 in dienst als servicemonteur bij de Amstel brouwerij. Vanaf 1981 was hij chef van de Centrale Tech nische Dienst voor de noor delijke provincies. In zijn 34-ja- rige loopbaan is hij een bekende verschijning gewor den voor collega's en horeca- relaties. Dat Henk Kemerink een gewaardeerd collega was, bleek overduidelijk uit de speech van Nico Verkley, de grote opkomst, de vele ca- deau's, bloemen en gelukwen sen die hij tijdens z'n receptie mocht ontvangen. Den Bosch - De heer G. Selen nam 24 september afscheid van Heineken na een dienstver band van 33 jaar. Vanuit ver schillende functies binnen de Bedrijfstechnologische Dienst heeft hij een belangrijke bij drage geleverd aan het in Den Bosch gebrouwen bier. De heer Moerkerken schetste de heer Selen als een consciëntieus man, met veel liefde voor het detail en een grote bereidheid zijn kennis aan anderen over te dragen. In zijn dankwoord had de heer Selen voor verschillen de collega's een humoristische persoonlijke opmerking. Er volgde een drukke receptie waarbij ook veel belangstellen den uit Zoeterwoude en zelfs uit het buitenland aanwezig waren. de overstap naar de Centrale Technische Dienst, waar hij monteur voor de provincie Bra bant werd. De heer De Roode en zijn vrienden van de 'Gestel- se Pomp' spraken fan Kroets toe. Vele collega's, oud-col lega's, familieleden en andere belangstellenden waren naar St. Michelsgestel gekomen om de familie Kroets geluk voor de toekomst te wensen. St. Michelsgestel - In café 'Pas Buiten' nam de heer f .M. Kroets op 14 september afscheid van Heineken. Op 1 september 1972 trad Jan Kroets in dienst als directie-chauffeur in Zuid- Nederland. In 1978 maakte hij

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 24