Marokko Onze dienst verlieten Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden In Memoriam J. Reuser i De heer G.M.V. Leclercq vertrok 24 september voor een detachering als Chef de Fabrication ad interim naar Brasserie du Nord Maroc in Cassablanca. (na een dienstverband van drie jaar of meer) Mw. M. van Baren (beheer onroerend goed) W. Keij (centrale verwerking) A. de Langen (technisch support) J. de Witt (technisch support) J. Broekmans (technisch support) PJ. van Eggelen (informatie technologie HTB) Mw. C. de Jong (secretariaat correspondentie HTB) A. Mateao Ayan (bottelarij) FF. Schellingerhout (verpakken) Wij willen onze hartelijke dank uitspreken voor de gewaardeerde attentie bij ons 40-jarig huwelijk. Wij wensen alle medewerkers en de onderneming veel geluk en voor spoed. Margot en Gerard de Korte Graag wil ik langs deze weg ieder een bedanken die door zijn inzet of aanwezigheid heeft bijgedragen aan het welslagen van de viering van mijn 25-jarig jubileum bij FFeineken. In het bijzonder wil ik Peter de Lange en de medewerkers van mijn afdeling bedanken voor de originele manier waarop zij mijn loopbaan en gezicht aan de aanwezigen hebben gepresenteerd. Ook een bijzonder woord van dank aan mevrouw Babs de Leeuw voor de plezierige en vooral ontspannen manier waarop zij dit alles heeft georganiseerd en geleid. Cees en Gusta Oostrum en kinderen Langs deze weg wil ik een ieder, ook namens mijn vrouwen kinderen, hartelijk danken voor zijn aanwezig heid op mijn afscheidsreceptie. Tevens wil ik u allen bedanken voor de prachtige cadeaus en bloemen die ik van u mocht ontvangen. E.J. Geerts Mijn afscheid van de brouwerij op 27 juni is voor Ans en mij een mooi feest geworden waar wij met plezier op temg kunnen kijken, Er is, op ve lerlei manieren, met inzet en creati viteit aan gewerkt. Ik wil allen die hebben meegedaan, ons hebben be zocht, geschreven of gebeld, alsme de het Cambrinusteam, hartelijk be danken. Richard Louwinger Op 29 augustus vierde ik mijn afscheid, na ruim 32 jaar bij Heineken gewerkt te hebben. Mijn vrouw, mijn kinderen en ik hebben genoten van de grote belangstelling tijdens de receptie. De cadeaus zullen een blijvende herinnering zijn van mijn tijd bij Heineken. De prachtige kwikbarometer heeft een ereplaats in onze hal gekregen. Nog maals hartelijk bedankt. van Strien Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling, de schitterende cadeaus en bloemen die ik op mijn afscheidsreceptie van u mocht ontvangen. f. Liebrand Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het prachtige bloem stuk en het drankenpakket, dat wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Ook onze dank aan mevrouw Van Kooten. J. Woudboer Door de hartelijke felicitaties en belangstelling is ons huwelijksfeest een onvergetelijke dag geworden. Wij danken jullie daar hartelijk voor. Henk v.d. Laar en Corrie v.d. Laar-van Dunge Op 12 september is overleden de heer P. Rietborn (75). Op 6 juni 1960 kwam de heer Rietborn in dienst van Coebergh. De heer Rietborn ging op 1 november 1979 officieel met pensioen. Op 13 september is overleden de heer J. de Lange (98). De heer De Lange trad op 27 november 1922 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij in Amsterdam. Op 1 fe bruari 1957 ging hij met pensioen. Op 19 september is overleden de heer W.P. Brouwerens (65). De heer Brouwerens kwam op 9 november 1970 in dienst van Heineken in Den Bosch waar hij heeft gewerkt tot het moment dat hij gebruik maakte van de VUT-regeling op 1 mei 1986. Op 26 september is overleden de heer A. Puype (81). De heer Puype kwam op 1 augustus 1947 in dienst van Heineken in Amsterdam. Op 1 november 1973 ging hij officieel met pensioen. Op 29 september is overleden de heer P.L.A.C. Hoogvliet (78). De heer Hoogvliet kwam op 1 oktober 1949 in dienst van Heineken in Rotterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 februari 1977. Op 30 september is overleden de heer J.M. Hulleman (68). De heer Hulleman kwam op 12 april 1961 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 mei 1984 maakte hij gebruik van de VUT-regeling. Op 2 oktober is overleden de heer P.M. van Kuyk (71). de heer Van Kuyk kwam op 1 maart 1965 in dienst van Heineken in Den Bosch. Hij heeft daar gewerkt tot het moment dat hij op 1 april 1979 in de Heineken Invaliditeitsregeling werd opgenomen. Met grote verslagenheid en ongeloof hoorden wij op maandagmorgen 17 september dat Jo Reuser die nacht plotseling was overleden. Jo werd slechts 57 jaar. Hij was nog zo bij zijn werk betrokken en velen van ons hadden de vrijdag daarvoor nog met hem gewerkt en gesproken. Jo was een van de oudste vorkhef truckchauffeurs van de afdeling Intern Transport in Den Bosch. Ruim 30 jaar was hij bij Heineken werkzaam in die functie. Hij was een aardige, correcte man, waar iedereen goed mee kon opschieten. De laatste tijd had hij gesproken over de mogelijkheid om eerder zijn werkzaamheden bij Heineken te beëindigen, om nog meer zorg te kunnen besteden aan zijn vrouw thuis. Helaas heeft dit niet zo mogen zijn. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte dit grote verlies te verwerken en veel kracht voor de toekomst.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23