Huwelijken Amsterdam Den Bosch Bunnik Horecagebieden Rotterdam Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Den Bosch Horecagebieden Katwijk Zoeterwoude Buitenland Singapore Burundi China Martinique Frankrijk Bahamas Haïti Indonesië Angola Mw. C. Zeilstra (concern EFI) met J. Nadort Mw. C. Timmerman concern EFI) met M. Hannema J.L. van Iersel (technische dienst) met mw. M. Kohlbmgge Rectihcatie: RS. Thelen (verpakken) met mw. J. Roeters Mw. B.F. Everts (medische dienst) met B. Scholte van Mast Mw. J.C. Zwang (administratie, Dordrecht) met A. Bras A.J. v.d. Linden (HTS, Rotterdam) met mw. D. Koole Mw. G.J.FL v.d. Werf (telefoniste, Leidschendam) met T.B.M. Verhoeven Mw. C. de Weijze (ETA) met R. Pattinama FF. Fiofstede (kwahteitsdienst verpakken) met mw. FF. Assid A. Kalter (meet en regel werkplaats) met mw. S. de Jonge M. Kharbachi (brouwen) met mw. S. Schram F. Lamers (bottelarijmet mw. A.I.N. van Oijen Mw. M.E. Meis (planning en werkvoorbereiding) met M. van Veenendaal Mw. G.C.M. v.d. Meij (produktie bier) met J.B.W. FFarmse P.G.M. Valentijn (energie) met mw. C. Krausse FF. de Wilde (bedrijfsbureau) met W. Wieten Mw. S.W. Boers (documentatie centrum techniek/warenwetten en octrooien) met R.B. Vriend J.T. Joosten (procesautomatisering) met mw. K.FF.R. Grijn A.J. Timmermans (procestechniek) met mw. K.E. v.d. Meer Marjolein, d.v. M. Bartels (export) Thijs L., z.v. A.L. Arbouw (concern EFI) Jelle N., z.v. B.J. Douma (concern EFI) Amanda, d.v. M.C.M. van Esch (verpakken) Jeroen, z.v. W.FF.A.M. Janssen (verpakken) Jelmer, z.v. mw. FF.F.J. Las-Govers (laboratorium) Patty, d.v. W.A.C. v.d. Broek (verpakken) Lukas-Brent, z.v. P.B.M. v.d. Linden (brouwen) Esmee D., d.v. A.C. van Geffen (verkoop, Hoofddorp) Darryl, z.v. A.W.J. Bouman (verkoop, Hoofddorp) Rim J., z.v. P.A. Boesten (expeditie, Nuth) Kristof N., z.v. C.A.M. Nelis (proseco) Rectificatie Manon, d.v. E. Nagtegaal (bewaking) en mw. J.M. Nagtegaal-de Jongh (tekstverwerking) Maartje S., d.v. A.J. van Delft (centrale kwahteitsdienst, verpakken) en mw. M.C. van Delft- Plaizier (directiesecretaresse, horeca) Adriana, d.v. A. den PFaas (brouwen) Cheryl, d.v. R.A.F. Jansz (kelders) Jan A., z.v. Th.M.W.M. Lek (verkoop binnendienst, horeca) Maurits, z.v. M.C. Meerkerk (vorderingenbeheer) Marinka, d.v. P. van Vliet (vorderingen beheer) De heer J.G. de Kempenear is 29 september vertrokken naar Singapore, om bij Asia Pacific Breweries (S) Pte.Ltd. de functie van Technological Controller over de nemen van de heer J.M. Blijham. De heer G.J. van Aalst vertrok 10 juli naar Brarudi SARL te Bujumbura voor een detachering als Coordonateur Service Techniques ad interim. De heer B.A.A. Brandt keerde 2 september temg uit Shanghai. FFij was daar gedetacheerd als Utilities Engineer Trainer bij Shanghai Mila Brew Co. De heer J.R. Kolkman keerde 12 sep tember terug uit Lamentin waar Fdj bij Brasserie Lorraine SA was ge detacheerd als Chef de Fabrication ad interim. De heer A. v.d. Est vertrok 17 september naar Mons-en-Baroeul voor een detachering naar Francaise de Brasserie als Chef de Travaux de Montage. De heer J. Joosten keerde 22 september terug uit Mons-en- Baroeul waar hij bij Francaise de Brasserie was gedetacheerd als Specialist Commande du Processus Technologie. De heer G.J. van Assen vertrok 7 augustus naar Nassau voor een uitzending ais Brewer bij Commonwealth Brewery Ltd.. De heer J. de Ridder werd per 24 augustus detacheerd als Auditor bij Burns House Ltd. te Nassau. De heer H.J. Rademaker vertrok 5 augustus naar de Commonwealth Brewery Ltd. voor een uitzending als Chief Engineer te Nassau. De heer J.H.J. v.d. Zande vertrok 17 september naar Port-au-Prince om bij Brasserie Nationale d'Haïti SA de functie van Chief Engineer te vervullen. De heer J.J. Taal werd per 5 augustus gedetacheerd naar Jakarta als Technological Controller ad interim bij PT Multi Bintang Indonesia. De heer A. Hiskes is 12 september gedetacheerd naar Luanda, in de functie van Coordonateur Service Technique.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22