25 jaar HAE.van Tilborg 25 jaar J. de Jager 25 jaar E.H A Boulet Den Bosch - De heer H.A.E. van Tilborg, bedieningsman colon ne 8, vierde vrijdag 27 septem ber zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Hij werd samen met zijn schoonzuster, ontvangen door de heer De Voogd. In de druk bezochte Cambrinuskel- der werd de jubilaris toegespro ken door de heer Bakker. Deze vertelde dat Van Tilborg op 9 augustus 1965 in dienst kwam op de afdeling Verpakken. De heer Bakker sprak vervolgens de wens uit dat de jubilaris ook in de komende jaren met veel enthousiasme en in goede ge zondheid zijn werk op colonne 8 kan verrichten. De heer Van Tilborg ontving van zijn col lega's een miniatuur-pallet en een geldbedrag. Behalve de vele collega's, waren er ook veel mensen uit het Belgische Pop- pel, de woonplaats van de jubi laris, op de receptie aanwezig. Kinshasa - Op 7 september werd op feestelijke wijze het 25-jarig dienstverband van de heer J. de Jager gevierd. De receptie werd gehouden in Kinshasa, Zaïre/waar de heer De Jager momenteel als mon tagespecialist werkzaam is bij Bralima SARL. De heer Zwart, technisch directeur van Brah ma SARL, ging in op de vele hoogtepunten uit de carrière van de heer De Jager. Vele men sen waren gekomen om de fa milie De Jager te feliciteren. Op de foto overhandigt mevrouw Zwart de gouden jubileum- speld aan de heer De Jager. Mevrouw de Jager en hun doch ter Nancy kijken belangstel lend toe. werkte hij als procestechno loog in de brouwerij in Den Bosch. De heer Tanri Abeng, president directeur van Multi Bintang Indonesia, reikte hem de gouden speld uit. Zijn Indo nesische collega's hadden de gelegenheid om de heer Boulet te feliciteren tijdens een fees telijke lunch. s'Avonds werd een diner aangeboden, waarbij ook Nederlandse collega's aan wezig waren. Jakarta - De heer E.H.A. Boulet vierde op 31 augustus zijn 25- jarig Heineken-jubileum bij Multi Bintang Indonesia in Ja karta. De heer Boulet werkt sinds 1986 als training officer in deze brouwerijVoordat de heer Boulet uitgezonden werd,

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 21