Bedrijvencompetitie dames Heineken hockeyteam Integratiepro j eet brouwerijen Maleisië De Anchor brouwerij in Kuala Lumpur. Deze wordt samengevoegd met de Guinness brouwerij Kuala Lumpur - Heineken Technisch Beheer (HTB) werkt in Maleisië aan de produktie- technische samenvoeging van Guinness Malaysia Berhad (GMB) en Malaysian Breweries Malaysia (MBM). Beide onder nemingen zijn in november 1989 al samengegaan en werken onder de naam Guin ness Anchor Berhad. Nu gaat Amsterdam - De Heineken hockeysters speelden hun eer ste wedstrijd van het nieuwe seizoen op 1 oktober tegen het team van ASB Uitzendbureau. "Het was een spannende en fa natieke wedstrijd. Iedereen was natuurlijk nog fris aan het begin van het seizoen. Helaas werd onze inzet niet beloond met een overwinning. Het team van ASB Uitzendbureau won de wedstrijd met 1-0 door een strafpush", vertelt Nicole de Steenhuijsen Piters. Enthousiaste hockeysters die het damesteam willen verster ken zijn van harte welkom. Per jaar worden ongeveer dertien wedstrijden gespeeld tegen ver schillende bedrijven. Voor meer informatie graag contact op nemen met Nicole de Steen huijsen Piters, toestel 7085 in Zoeterwoude. ook de volledige produktie naar het terrein van de Guinness Brouwerij in Kuala Lumpur. De technische integratie zal waar schijnlijk in april 1992 voltooid zijn. Voor de (lager) MBM-produkten wordt de Guinness brouwerij in Kuala Lumpur uitgebreid met een nieuw lager brouwhuis, dienstgebouw en nieuwe kel ders. Ook de machinekamer wordt aangepast om aan de ver hoogde produktiecapaciteit te voldoen. In de bottelarij zullen behalve het aanpassen van twee bottellijnen ook een bus sen- en een fustenlijn geïnstal leerd worden. Voor het grootste gedeelte wordt gebruik ge maakt van beschikbare appara tuur van de voormalige Tiger brouwerij uit Singapore en de nog te sluiten Anchor brouwe rijen in Singapore en Kuala Lumpur. HTB-projectmanager Henk Voogel: "Er is voor het terrein van de Guinness brouwerij ge kozen, omdat deze brouwerij en het terrein daarvan nog kan worden uitgebreid. Bovendien ligt de brouwerij aan de hoofd- verkeersroute, een weg die noord-zuid door Maleisië loopt en in de toekomst Singapore met Thailand zal verbinden. Dat betekent dat de brouwerij qua infrastructuur veel beter gelegen is dan de Anchor brou werij. Deze laatste brouwerij zal definitief sluiten zodra de produktie naar de nieuwe lo- katie is overgebracht. De ver grote Guinness Anchor Ber had brouwerij brouwt dan de produkten Heineken, Lion Stout, Anchor Beer, Tiger Beer, Guinness Foreign Extra Sout, Guinness Malta en Guinness Draught en de shandy's Anglia en Green Sands."

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 19