Den Bosch Zoeterwoude Conie Konings Tussendoor werd er volop gedanst De groep Saltimbanque trad op in Zoeterwoude Benny Neyman en Bonnie StClaire zorgden voor een gezamenlijk optreden Het personeelsfeest in Den Bosch werd 22 september gehouden. Voor de eerste keer deden ook de horecage- bieden Midden-Brabant en Limburg met de bijbehorende drankenhandels, Horeca Technische Diensten en Tap- services aan het feest mee. "Het was enorm gezellig", vertelt Adri van Hir- tum, één van de organisatoren uit Den Bosch. "Vooral het gezamenlijk optreden van Benny Neyman en Bon nie St.Claire was een groot succes. De Swinging Soul Machine gaf een show weg, waar je koud van werd. Zelfs als je niet van de muziek hield, werd je toch door het optreden enthousiast. Kortom het was een zeer geslaagd feest." Op 6 oktober stonden vier aan elkaar gekoppelde tenten op het brouwerij terrein van Zoeterwoude. Daarin vond het personeelsfeest van deze vestiging en de medewerkers van het horecagebied Den Haag plaats. On danks de storm buiten, zat de sfeer er al snel in. Corrie Konings wist met haar liedjes de dansers op de vloer te krijgen. In het discopaviljoen stal George Mc Gray de show en op het grote podium kreeg Piet Veerman al snel de dames om hem heen. Het ker- mispaviljoen trok opnieuw veel be langstellenden. Vooral het rodeo rij den op de 'kameel' en het ballen gooien naar bekende Zoeterwoudse Heineken-medewerkers was popu lair. Het feest duurde tot 1.30 uur. Rodeo-rijden was erg populair

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 17