Eerste lustrum voor Heineken zeilevenement Heineken Acht in roeiregatta Kaageiland - Het was alweer de vijfde keer dat op de Kagerplas- sen gestreden werd om de Heineken Zeilbokaal. "Weder om een grandioos succes", ver telt Arie Prins, organisator van dit evenement. "Er waren hon derd enthousiaste zeilers op de Kagerplassen.'s Morgens liet de wind het helaas afweten, maar rond het middaguur kwam er gelukkig wat meer wind opzet ten." In de A-klasse mocht Piet Hoepman voor de vierde keer de wisselbeker in ontvangst nemen. Miriam van der Laan werd winnaar in de B-klasse. Ter gelegenheid van het eerste lustrum was er na afloop een koud buffet voor alle deel nemers. Rotterdam - De Heineken Acht verscheen 22 september voor de elfde keer aan de start van de Mees Zoonen Regatta. In totaal kwamen 78 bedrijfsach- ten in actie op de Bergse Voor- plas in Rotterdam. In de voor ronde behaalde de Heinelcen- roeiers een goede zevende plaats. Door dit succes kwa men ze in de tweede heat uit in de B-finale. Helaas werd deze fi naleronde minder succesvol af gesloten. De acht eindigde op een 33e plaats in het eindklas sement. Ook volgend jaar wil de Heine ken Acht weer deelnemen aan de Mees Zoonen Regatta. Om deze traditie voort te kun nen zetten, hebben zij nog extra mankracht nodig. Als er onder de Heineken-medewerkers nog ervaren roeiers zijn, liefst (oud)wedstrijdroeiers, die één keer per jaar de 'Heineken Acht' willen versterken, neem dan contact op met Robert Douqué, toestel 7022 in Zoe- terwoude. De Heineken Acht in actie. In de Acht van links naai rechts: Cees van Tilburg, Henk Naafs, Lex Moens (invaller), Hugo de Sitter, Herman Bakker, Wim Ingenhoven, Wim Koopman (invaller), Eric Kraak en de stuurman/coach Niek Pieterse van roeivereniging Die Leijthe

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 10