Diploma's LSBL uitgereikt Informatiedag voor stagiaires Informatie systemen in gebruik Zoeterwoude - De diploma uitreiking van de Landelijke Stichting Beroepsopleiding Le vensmiddelenindustrie (LSBL) van het district West-Neder land vond dit jaar plaats op 12 september in het ontvangst gebouw De Hooiberg in Zoe terwoude. In totaal namen cir ca 140 geslaagde cursisten hun diploma in ontvangst. De LSBL geeft diverse branche-gerichte cursussen aan mensen die werkzaam zijn in de voedings middelenindustrie, zoals bij voorbeeld de LSBL-biercursus, die gericht is op het brouwers vak. Van links naai rechts: Wim Klok, Yssof Othman (beiden afdeling Brouwen), mevrouw Vincent (consulente LSBL), Henk Medik, Rob Wassing en Gijs Vlieland (allen afdeling Brouwen). meer een presentatie over de Heinelcen-organisatie in het al gemeen door de heer H. Marck. De onderwerpen, arbowetge- ving en bedrijfsveiligheid, wer den behandeld door de heer J.P. Velthuizen. Na de him 'Just Checking' en een rondleiding door de brouwerij werd de dag afgesloten met een drankje in de Van Zwietenzaal. Achter van hnks naar rechts: Ed Bloem (afdeling Brouwen), de heer Rood (consulent LSBL), Piet Dijkhuizen (afdeling Brouwen), de heer Pijselman (opleidings functionaris afdeling Brouwen) Zoeterwoude - Maandag 20 au gustus is er opnieuw een in formatiedag gehouden voor stagiaires bij Heineken Neder lands Beheer B.V. De bedoeling van deze dag is dat de stagiaires méér van de Heineken-organi- satie te horen en te zien krijgen. Bovendien krijgen de stagiaires de kans ervaringen uit te wisse len met hun 'collega-stagiaires'. Op het programma stond onder Rotterdam - De projecten, 'Ex port 2000' en 'Export Manage ment Informatie' bij de afdeling Informatisering van Heineken Export zijn zo goed als voltooid. Op 31 augustus kregen de circa 45 in- en externe informatise ringsmedewerkers, die in afge lopen vier jaar een bijdrage heb ben geleverd aan de projecten, de gelegenheid de resultaten te bekijken. Voor Heineken Ex port zijn deze succesvol opgele verde informatiesystemen een onmisbare schakel bij alle ope rationele werkzaamheden. De systemen ondersteunen het ge hele traject van bestelling tot en met levering van Heineken Export produkten. Het grote voordeel is dat de verschillende informatiesystemen nu geïnte greerd zijn. Bovendien is nu beter zichtbaar voor de mede werkers hoever een exportor der afgehandeld is. De realise ring van deze projecten is een belangrijke stap voorwaarts voor Heineken Export.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 6