2 2 Halfjaarcijfers Onderzoek naar invloed Buckler op rijgedrag Buckler in het Midden-Oosten Nieuws uit de vestigingen: Zoeterwoude: uitreiking diploma's LSBL; Stagiaire-informatiedag; Rotterdam: Heineken export neemt informatie systemen in gebruik; Minister Braks bezoekt Zoeterwoude; Centrale etikettenafvoer Wat is space management 8 Training voor key-operators in Den Bosch 10 Minder netto door overhevelingstoeslag 11 Joop van Dillen archiveert bier 12 Uit een ander vaatje getapt 14 Hobby: Gerrit Geurts fokt schapen 15 Lichtreclame bij Heineken 16 Interview A.L. Huffels, directeur Boresca 18 Nieuws uit de vestigingen: 20 Kunstwerk A/Hel; Win een Sourcy badhanddoek; Opening Sourcy Center in Zieuwent; Win kaartjes voor Heineken JazzNight in Rotterdam Verenigingsnieuws: 22 Tennistoernooi Heineken/Bols in Zoeterwoude; Eerste wedstrijd Heineken hockeyteam Kroniek Afscheid en Jubileum Kroniek Ideeënbus 23 24 26 Evenementen met: 28 Limburgse feesten; Vissen in Boxtel; Pittsburgh Regatta in Rotterdam; Kort buitenland: Brouwerij in Marokko geopend 30 Bij de achterpagina; Buckler-wedstrijdagenda; 31 Uit de oude doos; Vakantiefoto's gevraagd Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Carola van Kester Yvonne van Stelc- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/ 456288 Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) F.P.H. Bot mw. R.A. den Dubbelden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: Een bijzondere vorm van lichtreclame op de 'Heineken Hoek' op het Leidseplein in Amsterdam. Op pagina 16 en 17 meer over de verschillende lichtreclames van Heineken en Amstel

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 2