Brouwerij in Casablanca geopend Pittsburgh Regatta Marokko - In Tit Mellil, een voorstadje van Casablanca, is begin juni de nieuwe brouwerij van Brasseries du Maroc S.A. geopend. Brasseries du Maroc is de licentiepartner van Heineken. Deze brouwerij is onder technische leiding van HTB gebouwd. Projectleider was Mart de Jong uit Zoeter- woude. Het project heeft twee ënhalf jaar geduurd. De nieuwbouw diende als ver vanging van de oude brouwerij De ingang van de nieuwe brouwerij in Marokko. Hoewel de brouwerij zeer modern van opzet is, wordt de bostel nog deels met ezeltjes afgehaald 'Pasteur', gelegen in de binnen stad van Casablanca. De vereis te capaciteitsuitbreiding kon door haar ligging niet worden gerealiseerd. Daarom werd be sloten een geheel nieuwe brou werij te bouwen op een terrein even buiten Casablanca, waar op Brasseries du Maroc S.A. reeds een limonadefabriek had staan. De belangrijkste merken die er geproduceerd worden zijn Heineken, Stork, Flag en Flag Special. Rotterdam - In het kader van het 650-jarig bestaan van Rot terdam, werd 25 en 26 augustus de Rotterdam Pittsburgh Regat ta gehouden op de Nieuwe Maas. Buckler was één van de sponsors van deze formule 1 wedstrijd voor speedboat-ra cers. De wedstrijd werd door ruim een kwart miljoen men sen bezocht. De Pittsburgh Regatta was de laatste wedstrijd van de cyclus om het wereld kampioenschap Formule 1 Powerboat-racing. De Canadees Larry Everitt won de wedstrijd en werd na afloop gehuldigd op het 'Bucklerpo- dium'. Het evenement werd vrijdagavond geopend met een ware 'streetparade', waarin ook het Buckler promotieteam meereed. Op het noordereiland in de Nieuwe Maas stond de Buckle,r-bus als blikvanger en ontmoetingspunt voor de vele, met name Rotterdamse, hore- carelaties.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 29