Lz In Memoriam J.G. Eichelberg Overleden 1 In Memoriam F.J. Markus Hierbij wil ik u, ook namens mijn echtgenote en zoon, hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid tijdens mijn 37'/rjarig jubileum. Tevens wil ik u allen nog bedanken voor de prachtige bloemen en cadeaus die ik van u mocht ontvangen. W Michel Langs deze weg wil ilc, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken en de heer Kregel, hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket, dat wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest. Mede door dit gebeuren is het voor ons en de kleinkinderen een onvergetelijk feest geworden. Riet en Will Dullaait Hierbij wil ik u, mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk bedanken voor de grote belangstelling op mijn afscheids receptie. Ik wens iedereen het allerbeste, speciaal mijn collega's waar ik heel prettig mee gewerkt heb, en de heer P. Verstegen van personeelszaken. fo en Andie Wittens Uijtewaal kwam op 21 september 1964 in dienst van Vrumona in Bunnik. Hij heeft daar gewerkt totdat hij opgenomen werd in de Heineken Invaliditeitsregeling op 1 december 1973. Op 17 augustus is overleden de heer A. van Steenderen (88). Op 8 mei 1961 kwam de heer Van Steenderen in dienst van Vrumona in Bunnik. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 mei 1967. Op 23 augustus is overleden de heer Th.P.A. Mantoua (86). De heer Mantoua kwam op 10 maart 1925 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 april 1969 ging hij met pensioen. Op 24 augustus is overleden de heer C. Beer (85). De heer Beer kwam op 23 mei 1922 in dienst bij Heineken in Rotterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 november 1969. Op 27 augustus is overleden de heer J.M. Selling (67). De heer Selling kwam op 6 augustus 1956 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 februari 1972 is de heer Selling opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Daar het mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor alle belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en daarna, wil ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw en kinderen, een ieder hartelijk bedanken. De enorme hoeveelheid kaarten, bloemen, bloemstukken, fruitmanden etc., die ik mocht ontvangen, hebben mij geweldig goed gedaan. Nogmaals bedankt en ik kan gelukkig zeggen tot ziens! Henk Klein Op 11 augustus is overleden de heer W.J. Eerman (71). De heer Eerman kwam op 1 mei 1941 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 april 1977 werd hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 14 augustus is overleden de heer H.A. Uijtewaal (75). De heer Op 27 augustus ontvingen wij het bericht dat op 56-jarige leeftijd onze collega Joop Eichelberg plotseling is overleden. Joop was werkzaam als machinebediende bij de afdeling Verpakken. Binnen de 'Vrumona- gemeenschap', waar Joop sinds 13 maart 1978 deel van uitmaakte, is het bericht van zijn plotselinge overlijden met gevoelens van ongeloof en verbijstering ontvangen. Wij hebben Joop gekend als een markante persoonlijkheid. Een warm en vriendelijk mens, die altijd klaar stond om zijn collega's daar te helpen waar dat nodig was. Sinds kort had Joop een functie in dagdienst gevonden waar hij de laatste jaren van zijn arbeidsleven hoopte door te brengen. Dat heeft helaas niet zo mogen zijn. Zo vlak voor de maand waarin hij zijn dienstjubileum en verjaardag zou vieren, werd Joop plotseling en wreed uit ons midden weggerukt. Wij hebben in de figuur van Joop Eichelberg een goed en kleurrijk collega, maar bovenal en fijn mens verloren. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige nabestaanden dan ook alle kracht en wijsheid toe om dit verlies te leren accepteren. Op zaterdag 8 september is na een langdurige ziekteperiode Frans Markus overleden. Frans werd slechts 42 jaar oud. Hij trad op 1 oktober 1973 als bijrijder in dienst bij de Verenigde Drankenhandel Veraar B.V. Aanvankelijk met als standplaats Amsterdam-West, later vanuit de hoofdvestiging Hoofddorp. Tot aan het moment van ziek worden, vervulde Frans zijn functie als bij rijder. Wij hebben hem leren kennen als een harde werker, die zeer gewaardeerd werd door zijn collega's. Alhoewel Frans nimmer nadrukkelijk op de voorgrond trad, toonde hij zich toch een echte levensgenieter. Frans was niet gehuwd maar ondervond gedurende zijn ziekbed zeer veel steun van zijn familie, die wij veel sterkte toewensen bij het verwerken van dit verlies. Wij verliezen in Frans een zeer gewaardeerd collega.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 27