Buitenland Singapore Zambia/Griekenland Canarische Eilanden China Maleisië Papoea Nieuw Guinea Onze dienst verlieten Horeeagebieden Zoeterwoude Dankbetuigingen (Vervolg kroniek van pagina 23) Voor het Diploma Technicus Meet- en Regeltechniek: R.C. Waij (meet- en regelwerkplaats) Voor het Diploma Magazijn- management: H. Schoonhagen (magazijn en intern transport) Voor het Rijksdiploma Brandwacht Eerste Klasse: H.M. van Leeuwen (storingsgroep verpakken en magazijn intern transport) Voor het Diploma Beveiligings beambte D:de Lang (bewaking) Logistiek Management: N.H.M. Steenbrink (intern transport) Voor Post-HBO Hogere Veiligheids kunde: H. Pook (brouwerij algemeen) Voor Milieukunde: mw. H.FJ. Govers-Las (technologische dienst) Voor V.W.O.: L.A.W. Reinders (algemene dienst brouwen) Magazijnmeester: A.M.M. Klerks (inkoop en magazijn) Voor Bouwkunde aan het Hoger Technisch Instituut: W.A. v.d. Kerkhof (bouwkundige werkplaats) E.V.O.-praktijkdiploma Distributie: W.J.F. van Huijgevoort (intern transport) Voor Correspondentie Nederlands en Secretaresse praktijk: mw. I.F. van Bijsterveld-Hannema (technische dienst algemeen) Voor het Certificaat Dag- en Avond- MEAO, Bedrijfseconomie en Calculatie en Informatica: L.C. Schoenmakers (brouwen) Voor Zelfstandig Inkoper NEVIE: J.G. Feijer (inkoop en magazijn) Voor de Voorbereidende Leraren opleiding Beroepsonderwijs Pedagogische Technische Hoge school: A.W.M. v.d. Broeke (tekenka mer) Voor Applied Technical Systems: C. van Griensven, M. Quivooy; M. v.d. Wijngaard, L. Guit, H. Willems, Th.W. v.d. Aa, J. v.d. Bes- selaar, R. v.d. Donck, J. van Iersel, H. de Groot, C. de Jong, H. Bruijns (allen technische dienst) Voor de L.S.B.L. - Opleiding A: J. Coret, R. Doeve, P. de Fretes, P. Hermse, R. v.d. Heuvel, W.P. Muurmans, E. Verlouw, H. Wel ts, T. v.d. Wouw (allen brouwen) Voor het Diploma MTS-Applicatie Besturings- en Regeltechniek: W.P.G. v.d. Geest (energie) Voor het Certificaat HTS-deelcursus Produktie-automatisering: H. Verkerke (energie) Voor het Diploma NTS Bedrijfselektronicus: M. Luca (storingsgroep brouwen en energie) De heer G.M.W. Leclercq, Brewmaster bij Asia Pacific Breweries (S) Pte Ltd., is op 9 augustus met zijn gezin teruggekeerd uit Singapore. De heer G.J.A. Borggreve, tot 1 augustus Production Manager bij Zambia Breweries Lts. in Ndola, is op 2 september met zijn gezin afgereisd naar Griekenland. De heer Borggreve zal bij Athenian Brewery SA in Patras wederom de functie van Production Manager vervullen. Op 2 september is de heer R. de Haan vertrokken naar Santa Cruz de Tenerife, om daar zijn functie van Local Area Export Manager Canary islands te continueren. Mevrouw de Haan zal haar echtgenoot over ongeveer een maand volgen. Op 24 augustus zijn de heer en mevrouw Peterse afgereisd naar Shanghai. De heer C.L.A. Peterse zal bij Shanghai Mila de functie van Brewery Manager overnemen van de heer L.H.W. Li Woon Chung. De heer A. Been is op 10 augustus vertrokken naar Petaling Jaya. De heer Been is uitgezonden naar Guinness Anchor Berhad in de functie van HTB Installation Manager. Zijn echtgenote zal zich op korte termijn bij hem voegen. De heer R. Thonhauser, tot 1 augustus Project/Installation Manager bij Papua New Guinea Breweries Ltd. in Port Moresby, is met zijn gezin naar Nederland teruggekeerd. (Na een dienstverband van 3 jaar of meer) O.J.D.J. Lepoeter (expeditie, Leiderdorp) Mw. R. Doerga (administratie, Hoofddorp) H. Schellingerhout (verpakken) E.P.W.R. Backer (applicatie ontwikkeling) Mw. C. de Jong (secretariaat correspondentie HTB) Mw. C.M. v.d. Linden-Mathot (transport en declaraties) Mede namens mijn vrouw, kinderen, klein- en achter-ldeinkinderen wil ik de directie van Heineken Den Bosch hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk, het drankenpakket en de envelop met inhoud die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Ook het optreden van de Heineken Fanfare op onze trouwdag was geweldig. We hebben een onvergetelijke dag gehad. C. v.d. Tak Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelijk bedanken voor het bloemstuk en het drankenpakket ons aangeboden ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. H. Evegaars Wat een grandioos afscheid. De fotoclub stal de show met hun weergave van fotografie uit de diverse perioden. Werkelijk klasse en wat een artiesten. Geen wonder dat ik zolang en zo graag lid ben van die club. Het boek met foto's, hand tekeningen en teksten zal ons regel matig herinneren aan onze Heineken tijd. Ook ontvingen wij vele schriftelijke goede 'VUT- wensen'. Allen bedankt voor de vele en fraaie geschenken die wij mochten ontvangen. Mede namens mijn vrouw dank ik een ieder die meegeholpen heeft deze dag voor ons onvergetelijk te maken. Het ga u en het concern goed. Hartelijke groeten, Philip Dankloff

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 26