25 jaar C.W. Oostrum 25 jaar P. Kool 25 jaar A.P.J. van der Sterren Amsterdam - De heer C.W. Oostrum vierde 5 september zijn 25-jarig jubileum. Tijdens de voorontvangst sprak de heer Gerards hem enkele woorden toe. Mevrouw Oostrum speld de vervolgens haar echtgenoot de gouden speld op. Om het be lang van een goed thuis te on derstrepen, kreeg zij van de heer De Lange een fraai boeket overhandigd. De heer De Lange ging in zijn toepspraak in op de lange loopbaan van de jubilaris. Daarop toonden diverse mede werkers de verschillende ge zichten van de jubilaris. Ach tereenvolgens kwamen binnen: De specialist Cees, stethoscoop en gewichtige papieren dra gend. De sergeant Cees, waar niet mee te sollen valt. De wiel renner Cees, fietsen doet de ju bilaris graag. Kapitein Cees, ge tooid met een verrekijker voor een mime, 'overall' blik en mu zikant Cees. Gisenyi - Brouwerij Bralirwa S.A.R.L. in Gisenyi, Rwanda, stond 9 juli op een originele en feestelijke manier stil bij het 25-jarig dienstverband van haar technisch directeur, de heer P. Kool. Een Afrikaanse dans- en zanggroep bracht een speciaal voor hem en zijn vrouw gecom poneerd lied ten gehore. De heer Boreel dankte de heer Kool voor alle activiteiten die hij tot nu toe voor Heineken en in het bijzonder voor Bralirwa heeft verricht. De jubilaris kreeg vervolgens de bij het jubi leum behorende gouden insig ne door zijn vrouw opgespeld. Boxtel - In 'De Adelaar' in Box tel is 6 september het 25-jarig dienstjubileum van de heer A.PJ. van der Sterren gevierd. Hij kwam 1 september 1965 als administrateur in dienst bij fris- drankenbottelarij Vujanti in Horst. Hij werkte achttien jaar in Limburg (eerst in Horst, later in Nuth). In 1983 werd hij be noemd als chef Expeditie en Magazijn bij de drankenhandel in Eindhoven. In 1989 werd hij overgeplaatst naar Den Bosch. De sprekers Van Dorst en Trom kenmerkten Antoon van der Sterren als een prima collega, die vooral opvalt door zijn grote inzet. De jubilaris werd vervol gens de zaal uitgedragen op een symbolisch werkpaard, waarna hij op het personeelscadeau te rugkeerde: een fiets.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 25