Afscheid J. van Strien Afscheid E.J. Geerts Afscheid J.C.B.M. Liebrand Zoeterwoude - De heer J. van Strien nam 29 augustus in de Van Zwietenzaal afscheid van Heineken. Hij maakte na een dienstverband van 32 jaar ge bruik van de Overbruggings regeling. De heer Van den Berg ging in op de aktieve loopbaan van de heer Van Strien. Me vrouw Brugmans, de opvolg ster van de heer Van Strien, belichtte de research-hoogte- punten uit zijn carrière. Als Chef Fysisch Laboratorium stond hij aan de basis van onder meer de ontwikkeling van de stamwortcalculator, de elektro nische C02-meter, de rH-meter en het UV-absorberend groen glas. In zijn afscheidsrede bena drukte de heer Van Strien het belang van de research- en de- velopment-afdelingen. Geerts een geheel eigen plaats ingenomen in de kantinedienst van de brouwerij. Iedereen heeft hem leren kennen als een fijne en toegewijde collega. Na de uitreiking van het boek 'Le ven met de jaren' werd het echt paar Geerts veel geluk voor de toekomst gewenst door colle ga's, familie en andere belang stellenden. De heer Geerts be dankte iedereen voor de erg geslaagde receptie en de goede tijd bij Heineken. Den Bosch - Op feestelijke wij ze werd 30 augustus afscheid genomen van de heer E.J. Geerts. Na ontvangst door de bedrijfsleiding werd hij toege sproken door de heer Veen. De ze het enkele wetenswaardig heden uit de dertienjarige loopbaan de revue passeren. In die dertien jaar heeft de heer sterdam/Utrecht, met als vaste standplaats Hoofddorp. De heer Broomans sprak hem als eerste toe. Namens de collega's van de afdeling Vorderingenbe- heer en het horecagebied het hij de heer Liebrand tenslotte een stereotoren onthullen. De heer Tromer dankte de heer Liebrand namens commercie voor zijn inspanningen in het debiteurenbeheer en kroonde hem met een steek tot 'Debi teurenbewaker'. Amsterdam - Ln de Kuiperij in Amsterdam werd 9 augustus af scheid genomen van de heer J.C.B.M. Liebrand. Hij startte 35 jaar geleden zijn loopbaan bij Heineken als bierschrijver bij de Expeditie. Zijn laatste functie was debiteureninfor mant in het horecagebied Am-

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 24