Huwelijken Amsterdam Den Bosch Horecagebieden Zoeterwoude Geboorten Den Bosch Horecagebieden Zoeterwoude Geslaagd Amsterdam Den Bosch Bunnik Rotterdam Zoeterwoude W.Th. Pelgrim (administratie en planning) met mw. I. v.d. Kolff F.M.H. v.d. Griendt (verpakken) met mw. E. Koenen P.S. Thelen (technische dienst) met mw. J. van Engelen Mw. C.C.M. Pulles (plaatselijke administratie) met M.J. Ypelaar W.A. Bakker (administratie, Rotterdam) met mw. K. Otte A. Blind (magazijn, Alkmaar) met mw. S. Zondervan R. Schriemer (expeditie, Amersfoort) met mw. D.J.M. van Opijncn R. Smits (verkoop, Hoofddorp) met mw. J.E. Cramer M.A.M. Marck (verkoop, Arnhem) met mw. M.J. Corver U.W.M. Sobocinsky (sectretariaat vertaalbureau HTB) met mw. T.A.M. Legierse Mw. M.J. Ipskamp (tranport en declaraties) met M.R. Matser Karlijn, d.v. A.G. van Bovenkamp (procesautomatisering) Patty, d.v. H.A. Bakker (brouwen) Lieke, d.v. P.P. de Ridder (verkoop, Alkmaar) Geert L., z.v. G. Luchtenberg (administratie, Middelburg) Rosalie C., d.v. C.J. Meys (verkoop, Rotterdam) Ingeborg E., d.v. W.A. Klaar (horeca technische dienst, Hoofddorp) Tim L., z.v. J.J. Lempers (horeca tapservice, Eindhoven) Dennis J.F., z.v. J.T.M. Jorna (horeca technische dienst, Eindhoven) Else M.A., d.v. P.J. van Geylswyk (verpakken) Melissa, d.v. W.F. Heijmans (kwahteitsdienst) Charmayne S., d.v. G. Kralt (magazijn en intern transport) Manon, d.v. E. Nagtegaal (bewaking) Jamie, z.v. R.C. Oosterbroek (garage werkplaats) Merel, d.v. J.G.W. Versteegen (produktie planning/verslaggeving) Akeem, z.v. J.M. Vieira bedrijfskan tin e) Charissa, d.v. L.M. Wijnands (kelders) Boaz P., z.v. A.D.L.O. Souhuwat (planning en control horeca) Luc L., z.v. L.J.J. Beljon (administratie bier) Nick, z.v. C. de Vreugd (werkvoorbereiding) Vas z.v. J.M. Aalbers (centrale kwahteitscontrole) Ingeborg A., d.v. R.A.M. Douqué (EFI projectplanning en cost engineering) Matthijs G., z.v. J.G. de Kempenaer (regional quality assurance) Eline H.C., d.v. mw. A.P.M. v.d. Vreede-Esman en F.J.E.M. v.d. Vreede (sensorische analyse) Voor het Deelcertificaat Natuur kunde (MAVO): mw. O. Noten (concern arbeidsvoorwaarden en remuneratie) Voor LTS- C-niveau: E.FEA.M. van Geffen (brouwen) Voor EVO-Heftruckrijder: H.C.M. van Aarle, G.C. Korthout, P.J. v.d. Leemput, J.M.A. Annakotta (al len intern transport) Engels voor beginners: E. Teirlinclc, L. Guit, P.G.M. van Os (allen technische dienst), G. v.d. Wijst (verpakken) Frans voor gevorderden: B. Sleeman (technische dienst), C.Ch.F. Smit (procesa u tomatisering) Voor Basiskennis Informatica I, Elementaire Informatica: F.P.A. Reinders (brouwen) Voor I.S.W. Management Assistente I en Steno Nederlands: mw. A.M.P. Schey-de Groot (pers on eels zaken) Voor Zelfstandig Inkoper NEVIE: J.G. Feijer (inkoop) Voor het diploma Bedrijfskunde: A. Klinkenberg (planning en werk voorbereiding) Voor Scheepvaart, Vervoer en Expeditie: E.J. Boot (order behandeling) Voor het Deelcertificaat Spaans (VWO): H.P. van Gammeren (order behandeling) Voor MG1 Technische Middelen: E.J. Smit (ETA) Voor HB2 Gegevensanalyse, -Modellering en -Beheer: mw. E.C.M. Löb-Ozephius (ETA) Voor Praktijkdiploma Distributie: J.C.E. van Amerongen (ETA) Voor Ambi Elementaire Informatie kunde (HE2): H.R.M. Kolpa (personeeldienst internationaal), R.W. Verhaagen (informatisering/ automatisering HNB) Voor Credit Management: K.J.A. van Veen (vorderingenbeheer) Voor de Leergang Hoger Financieel en Administratief Management (HOFAM): R.A.M. van Lith (administratie bier) Voor Ambi Gegevensbanken (HB1): FF. Boonstra (informatisering/ automatisering HNB) Voor het Diploma Automatisering in de Procesindustrie: R.J.M. de Best, M.G Broekhuizen, P. Buisman, G.K. Burgers, A. van Duyn, R.M. van Ettinger, B. van Eunen, J.M. Gerhards, J. Harteveld, F.H. v.d. Heuvel, B.R.M. Hulsman, R.M. Jalink, R.M.J.A. v.d. Klaauw, F.W.T. Mourits, C.G. v.d. Schoor, M.L. Slisser, H.W.A.M. Verkerk, B. Viele, C. Vink, B. Vork, P.T.J. Zuiderwijk, G.B. van Zutphen (allen verpakken), Ch. Otto (energie) (Vervolg kroniek, zie pagina 26)

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23