Huwelijken
Amsterdam
Den Bosch
Horecagebieden
Zoeterwoude
Geboorten
Den Bosch
Horecagebieden
Zoeterwoude
Geslaagd
Amsterdam
Den Bosch
Bunnik
Rotterdam
Zoeterwoude
W.Th. Pelgrim (administratie en
planning) met mw. I. v.d. Kolff
F.M.H. v.d. Griendt (verpakken) met
mw. E. Koenen
P.S. Thelen (technische dienst) met
mw. J. van Engelen
Mw. C.C.M. Pulles (plaatselijke
administratie) met M.J. Ypelaar
W.A. Bakker (administratie,
Rotterdam) met mw. K. Otte
A. Blind (magazijn, Alkmaar) met
mw. S. Zondervan
R. Schriemer (expeditie, Amersfoort)
met mw. D.J.M. van Opijncn
R. Smits (verkoop, Hoofddorp) met
mw. J.E. Cramer
M.A.M. Marck (verkoop, Arnhem)
met mw. M.J. Corver
U.W.M. Sobocinsky (sectretariaat
vertaalbureau HTB) met mw.
T.A.M. Legierse
Mw. M.J. Ipskamp (tranport en
declaraties) met M.R. Matser
Karlijn, d.v. A.G. van Bovenkamp
(procesautomatisering)
Patty, d.v. H.A. Bakker (brouwen)
Lieke, d.v. P.P. de Ridder (verkoop,
Alkmaar)
Geert L., z.v. G. Luchtenberg
(administratie, Middelburg)
Rosalie C., d.v. C.J. Meys (verkoop,
Rotterdam)
Ingeborg E., d.v. W.A. Klaar (horeca
technische dienst, Hoofddorp)
Tim L., z.v. J.J. Lempers (horeca
tapservice, Eindhoven)
Dennis J.F., z.v. J.T.M. Jorna (horeca
technische dienst, Eindhoven)
Else M.A., d.v. P.J. van Geylswyk
(verpakken)
Melissa, d.v. W.F. Heijmans
(kwahteitsdienst)
Charmayne S., d.v. G. Kralt
(magazijn en intern transport)
Manon, d.v. E. Nagtegaal (bewaking)
Jamie, z.v. R.C. Oosterbroek (garage
werkplaats)
Merel, d.v. J.G.W. Versteegen
(produktie planning/verslaggeving)
Akeem, z.v. J.M. Vieira
bedrijfskan tin e)
Charissa, d.v. L.M. Wijnands
(kelders)
Boaz P., z.v. A.D.L.O. Souhuwat
(planning en control horeca)
Luc L., z.v. L.J.J. Beljon
(administratie bier)
Nick, z.v. C. de Vreugd
(werkvoorbereiding)
Vas z.v. J.M. Aalbers (centrale
kwahteitscontrole)
Ingeborg A., d.v. R.A.M. Douqué (EFI
projectplanning en cost engineering)
Matthijs G., z.v. J.G. de Kempenaer
(regional quality assurance)
Eline H.C., d.v. mw. A.P.M. v.d.
Vreede-Esman en F.J.E.M. v.d. Vreede
(sensorische analyse)
Voor het Deelcertificaat Natuur
kunde (MAVO): mw. O. Noten
(concern arbeidsvoorwaarden en
remuneratie)
Voor LTS- C-niveau: E.FEA.M. van
Geffen (brouwen)
Voor EVO-Heftruckrijder:
H.C.M. van Aarle, G.C. Korthout, P.J.
v.d. Leemput, J.M.A. Annakotta (al
len intern transport)
Engels voor beginners: E. Teirlinclc,
L. Guit, P.G.M. van Os (allen
technische dienst), G. v.d. Wijst
(verpakken)
Frans voor gevorderden: B. Sleeman
(technische dienst), C.Ch.F. Smit
(procesa u tomatisering)
Voor Basiskennis Informatica I,
Elementaire Informatica: F.P.A.
Reinders (brouwen)
Voor I.S.W. Management Assistente I
en Steno Nederlands:
mw. A.M.P. Schey-de Groot
(pers on eels zaken)
Voor Zelfstandig Inkoper NEVIE:
J.G. Feijer (inkoop)
Voor het diploma Bedrijfskunde:
A. Klinkenberg (planning en werk
voorbereiding)
Voor Scheepvaart, Vervoer en
Expeditie: E.J. Boot (order
behandeling)
Voor het Deelcertificaat Spaans
(VWO): H.P. van Gammeren (order
behandeling)
Voor MG1 Technische Middelen: E.J.
Smit (ETA)
Voor HB2 Gegevensanalyse,
-Modellering en -Beheer: mw. E.C.M.
Löb-Ozephius (ETA)
Voor Praktijkdiploma Distributie:
J.C.E. van Amerongen (ETA)
Voor Ambi Elementaire Informatie
kunde (HE2): H.R.M. Kolpa
(personeeldienst internationaal),
R.W. Verhaagen (informatisering/
automatisering HNB)
Voor Credit Management:
K.J.A. van Veen (vorderingenbeheer)
Voor de Leergang Hoger Financieel
en Administratief Management
(HOFAM): R.A.M. van Lith
(administratie bier)
Voor Ambi Gegevensbanken (HB1):
FF. Boonstra (informatisering/
automatisering HNB)
Voor het Diploma Automatisering in
de Procesindustrie: R.J.M. de Best,
M.G Broekhuizen, P. Buisman,
G.K. Burgers, A. van Duyn,
R.M. van Ettinger, B. van Eunen,
J.M. Gerhards, J. Harteveld,
F.H. v.d. Heuvel, B.R.M. Hulsman,
R.M. Jalink, R.M.J.A. v.d. Klaauw,
F.W.T. Mourits, C.G. v.d. Schoor,
M.L. Slisser, H.W.A.M. Verkerk,
B. Viele, C. Vink, B. Vork,
P.T.J. Zuiderwijk, G.B. van Zutphen
(allen verpakken), Ch. Otto (energie)
(Vervolg kroniek, zie pagina 26)