"Uit betrouwbare bron Wie wil naar de JazzNight in Rotterdam? Zieuwent - Uit betrouwbare bron is vernomen dat het Multi functionele Centrum Zieuwent tijdens de officiële opening op 24 augustus omgedoopt is tot het 'Sourcy Center'. De beken de televisie-ster, Astrid Joosten, onthulde het centrum in Zieu went. In het vorige nummer van Vers van 't Vat kwam dit nieuwe complex ook al in het nieuws in verband met de plaatsing van de 1000e kelder- bierinstallatie. Op de foto ziet u de onthulling van het Sourcy Center door Astrid Joosten. De heren R.V. Strobos (links), algemeen direc teur Heineken Nederland en de heer D. Hageman, hoofd Hore- cagebied Gelderland/Overijssel, houden het bord in de hoogte, dat op het gebouw bevestigd zal worden. Het 8e Heineken Jazzfestival Rotterdam staat voor de deur. Van zondag 14 oktober tot en met 21 oktober staat alles in het teken van jazz in de Maasstad. Hoogtepunt is de Heineken JazzNight op 20 oktober in Concertgebouw De Doelen, waar sterren als Sonny Rollins, Dizzy Gillespie en Michel Pe- trucciani voor muzikale hoog standjes zullen zorgen. Vers van 't Vat biedt de lezers de mogelijkheid om de JazzNight in Concertgebouw 'De Doelen' op zaterdagavond 20 oktober bij te wonen. Het enige dat u moet doen is het goed beant woorden van de volgende twee vragen, die betrekking hebben op het Heineken Jazzfestival. In totaal kunnen twintig perso nen twee toegangskaarten per persoon winnen. Als er meer dan twintig juiste inzendingen binnenkomen zal er geloot worden. Vraag 1Iri welke musical speel de Milly Scott een hoofdrol naast Jasperina de Jong? (Tip: de musical staat-de laatste tijd vol op in de belangstelling) Vraag 2: Hoe wordt Dizzy Gil lespie ook wel genoemd? Weet u de antwoorden? Schrijf deze dan met uw naam, adres, telefoonnummer en perso- neelsnummer op een (brief)kaart en stuur deze vóór 12 oktober naar: Redactie Vers van 't Vat, kamer 2.339 in Zoeterwoude.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 21