Kunstwerk op brouwerij Win een Sourcy badhanddoek! Amsterdam - Van 1 tot en met 15 september is voor het derde achtereenvolgende jaar in de Amsterdamse wijk De Pijp de kunstroute De Pijp gehouden. Een kunstmanifestatie, waarbij door de gehele wijk diverse kunstwerken van 25 kunste naars te zien waren. Ook de gevel van de voormalige brou werij aan de Stadhouderskade werd met een kunstwerk ver sierd. Hier hing een werk van Ton Beentjes, dat een huis kamer uit De Pijp uitbeeldt. "In welk jaar werd het Sourcy Mineraalwater Paviljoen ge opend?" De badhanddoek met het Souicy-motief Vmmona is aangeboord. In dit paviljoen wordt aan de bezoe kers duidelijk gemaakt op welke wijze Sourcy mineraalwater ge wonnen wordt, dat sinds kort ook bij een groot aantal filialen van Albert Heijn verkrijgbaar is. Wilt u kans maken op één van de vijftig badhanddoeken (60 X 110 cm), dan moet u het juiste antwoord geven op de volgende vraag: Schrijf het juiste antwoord met uw naam, adres, telefoonnum mer èn personeelsnummer op een (brief)kaart en stuur dit vóór 15 oktober naar: Redactie Vers van 't Vat, kamer 2.339 in Zoe- terwoude. Als we meer dan vijf tig juiste inzendingen binnen krijgen, zal er een loting plaats vinden. Bunnik - Als lezer van Vers van 't Vat heeft u de kans een exclu sieve badhanddoek te winnen van Sourcy. Het is alweer enkele jaren geleden dat de heren A.H. Heineken, destijds voorzitter van de Raad van Bestuur, en R. Overgaauw, algemeen directeur van Vrumona, het Sourcy Mine raalwater Paviljoen openden in Bunnik. Dit paviljoen staat op de mineraalwaterbron, die bij Het Sourcy Mineraalwater paviljoen

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 20