wedstrijd agenda WGH komt van de grond Sport je fit met indoortraining De letters tv houden in dat de televisie aandacht zal besteden aan dit evenement De Bucklerploeg doet in de maand september aan de volgende wedstrijden mee: Op 2 september wordt in Japan het WK-Wielrennen gehouden. Voor Nederland doen hieraan mee: Gerrit Solleveld, Frans Maas- sen, Peter Winnen, Gerrit de Vries en Patrick Tolhoek. Voor België rijdt mee: Edwig van Hooydonck. Voor Duitsland: Rolf Gölz. Voor Zwitserland: Fabian Fuchs. 8 september Ronde van Lazio in Italië 9 september Grote prijs van Eddy Merckx in België (tv) 16 september Grote Vrijheidsprijs van Eindhoven (tv) 19 september Prijs van Brussel (tv) 23 september Grote Landen-prijs in Frankrijk (tv) 29 september Grote Prijs Impanis in België (tv) 30 september Grote prijs van Amerika in Canada 30 september Ronde van Frankfurt 27 Monique Pons (links) en Lia Haverkamp Leidschendam - In het juni- nummer van Vers van 't Vat werd aandacht besteed aan de oprichting van een Vereniging van Gepensioneerden bij Heineken (WGH). De initia tiefnemers melden nu dat er onder de gepensioneerden veel belangstelling bestaat voor zo'n vereniging. Er zijn bij Heineken ongeveer 1100 gepensioneer den. De voorlopige aanmeldin gen stroomden met tientallen tegelijk binnen. Eind juli waren er al 500 reacties. Alle reden voor de initiatiefnemers om de plannen verder te gaan uitwer ken en een oprichtingsvergade ring te gaan voorbereiden. Een aantal reacties ging vergezeld van opmerkingen, vragen en suggesties. Deze worden in de plannen meegenomen. De vra gen worden echter zo spoedig mogelijk beantwoord. Wie we gens vakantie of om andere re denen de voorlopige aanmel ding nog niet heeft ingestuurd, kan alsnog reageren. Een briefje met naam, adres, postcode en woonplaats aan WGH i.o., postbus 226, 2260 AE in Leid schendam, is voldoende. Bij de achterpagina: De machinekamer in de Rotterdamse brouwerij (gefotografeerd in 1941). De foto werd opgestuurd naar de redactie en is afkomstig van de heer J. van Straten. Hij is de enige van de afgebeelde medewer kers die nog in leven is. Van links naar rechts staan op de foto de he ren Sutter (machinist), Van de Beijl (olieman), Pols (machinist), Re- goort (olieman), Van Straten (reserve-machinist), De Rijcke (olieman), Hoekman (machinist), Verschoor (olieman) en Slootman (chef-machinist). Zoeterwoude - Elke woensdag middag, kwart over vijf, sporten enkele medewerkers uit de ves tigingen Zoeterwoude, Am sterdam en Zoetermeer zich fit met 'indoortraining'. Een perso neelsvereniging van Heineken Zoeterwoude, die al veertien jaar lang aan 'bedrijfsfitness' doet. Niettemin kan de vereni ging zo langzamerhand weer wat leden gebruiken. Vandaar de oproep van voorzitter Mo nique Pons en penningmeester Lia Haverkamp om lid te worden. De 'indoortrainers' sporten el ke woensdag één uurtje in sporthal Van Houdt in Leider dorp. De training vindt plaats onder leiding van Jos Nievaart. Zij geeft les in aerobics en con ditietraining op de sportschool. "Wij doen ook aan aerobics oefeningen, zoals buik-, arm en beenspieroefeningen", ver telt Monique Pons. "Daarnaast bestaat indoor training uit hard lopen en een kwartier volleybal len. Iedereen kan eraan mee doen, ook familieleden van medewerkers." Wie meer wil weten over in doortraining kan zich melden bij Monique (tel: 6812) of Lia (tel: 6792) in Zoeterwoude. De trai ning begint weer in september.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 27