Vierdaagse van Nijmegen De deelnemers aan de Vierdaagse: boven aan de trap de heer J. de Winter, tweede rij van Hnks naar rechts: de heren W. van der Heijden, H. Versteeg, mevrouw M. van Dalen en de heer G. Broere, derde rij van links naar rechts: de heer K. van Dalen, W. Suiker en mevrouw C. de Winter, onderste rij van links naar rechts: mevrouw A. de Winter en de heer W. van der Heyden (jr.). Deelnemers mevrouw A. Ameerali en dhr. B. Schuitema ontbreken op de foto Nijmegen - Ook dit jaar was de Heineken Wandelclub weer aanwezig op de Vierdaagse van Nijmegen. "We hebben met elf mensen gelopen. De groep was kleiner dan andere jaren. Er wa ren geen uitvallers en iedereen was ruim op tijd aan de finish. We hebben vier dagen prachtig wandelweer gehad. De intocht op vrijdag was zoals vanouds een groot feest. Behalve van fa milieleden en vrienden, waren er ook bloemen van het ver koopkantoor in Arnhem", ver telt de heer G.C. Broere uit Zoe- terwoude. De heer Broere werd nog eens extra in het zonnetje gezet omdat hij dit jaar voor de twintigste keer meeliep in de Vierdaagse. Een schitterend vuurwerk spektakel van Heineken bij de Waalkade in Nijmegen na afloop van de eerste wandel dag; Heineken is al 20 jaar hoofdsponsor van de Nijmeegse Zomerfeesten le mogelijkheden en voorwaar den om deel te nemen aan de Vierdaagse. Wie weet zien wij u volgend jaar ook in Nijmegen. Van het Verkoopkantoor Gel derland/Overijssel was Bob Schuitema, administratief me dewerker, de enige medewer ker die de Vierdaagse meeliep. "Het was voor mij een uitdaging om een keer mee te doen. Het is me wel een beetje tegengeval len, vier dagen lang 50 kilome ter per dag. Ik had van te voren al gezegd dat ik het maar één keer zou doen. Achteraf gezien denk ik er nog net zo over." De Heineken Wandelclub wil volgend jaar met meer mensen aan de start van de Vierdaagse verschijnen. In één van de vol gende nummers van Vers van 't Vat vindt u een overzicht van al-

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 25